На Київщину приїхала племінниця 35-го президента США Джона Кеннеді

Вона прибула з Вашингтону

До Бучі приїхала Керрі Кеннеді — племінниця 35-го президента США Джона Кеннеді. Вона прибула з Вашингтону як президентка некомерційної правозахисної організації Robert F. Kennedy Human Rights, яка займається захистом прав людини.

Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Показали пані Кеннеді жахи російської окупації та чисельні воєнні злочини. Значну частину часу приділили цивільним полоненим, яких росіяни викрали з нашої громади та незаконно утримують на території рф. Наразі підтверджено 76 осіб, - йдеться в повідомленні. 

Кеннеді, зокрема, відвідала Храм Святого Апостола Андрія Первозванного, вшанувала пам'ять невинно вбитих біля інсталяції 501-му загиблому бучанцю та побачила фотосвідчення військових злочинів.

Нам важлива адвокація на міжнародній арені, аби кожен російський злочинець був покараний. Де б він не був, живий чи мертвий. Справедливість має бути відновлена. Тож скільки б часу це не зайняло, будемо робити все, аби військовий трибунал відбувся, — зауважив Федорук.

"Коментарі" писали, що у Деснянському районі Києва вулицю Тургенєва перейменовано на честь українського журналіста, дисидента Михайла Осадчого.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися