Кличко розповів, які в особистому спілкуванні Джонсон, Меркель і Шварценегер

Західні політики більш відкриті, ніж українські.

Західні політики більш відкриті, ніж українські. Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій Кличко, відповідаючи на питання Наталі Влащенко, чим відрізняється сьогоднішня українська політична верхівка від світових лідерів, з якими той знайомий.

"Вони більш прості, біль доступні і відкриті. Можна побачити Ангелу Меркель, яка купує речі в супермаркеті. І це бундесканцлер. З Борисом Джонсоном ми познайомились, коли він був мером Лондона. Для того, щоб бути ближче до людей, він не одну ніч проводив у "ночліжках", з простими людьми, щоб врахувати їх потреби", - заявив Кличко.

Він також розповів про курйозний випадок під час спілкування Борисом Джонсоном, коли той був мером Лондона.

"Я пам’ятаю нашу зустріч. Такий простий. Приїхали до нього в офіс. А він на стільці сидить і розкачується. В один момент "Бах!" і стирчать ноги з-за стола. Він став, таке враження, ніби нічого не сталося. Каже: вибачте, щось там зі стільцем. І починає далі говорити", - пригадав політик.

Лідер "УДАРу" зазначив, що використовує свої міжнародні зв’язки для розвитку України.

"Я вдячний спорту, він дав мені можливість зустрічатись зі світовими зірками, з президентами різних країн. І я роблю все, для того, щоб використовувати цей потенціал на користь нашої країни. Один з гарних прикладів. Ми товаришуємо зі Шварценегером. Він знає, що ми з братом великі його фанати, у мене вся кімната була обклеєна плакатами. Він запитав, що може нам подарувати. Ми кажемо, що нам нічого не потрібно. Але хочемо дітей підтримати, будемо проводити аукціон. І він подарував українським дітям легендарну куртку, в якій знімався у "Термінаторі". Ми продали її за 700 тисяч доларів і ці гроші пішли на підтримку дітей. Тобто треба використовувати всі можливості і контакти, які так потрібні нашій країні, залучати інвестиції і увагу. Це важливо для нас", -  підсумував Кличко.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися