Їздили на "навчання": У Києві розкрили схему незаконного виїзду чоловіків

Потенційних призовників забезпечували фіктивними документами

У Києві працівники Служби безпеки України викрили нелегальну схему перетину державного кордону: потенційним призовникам створювали фальшиві документи. Як повідомляють "Коментарі", про це пишуть на Фейсбук-сторінці СБУ.

Завдяки діям контррозвідників СБУ вдалося викрити незаконну діяльність 34-річного жителя Київської області, який у період військового стану підробляв документи громадянам призовного віку, щоб ті мали можливість виїхати за кордон.

"За 1600 Євро "клієнт" отримував підроблений студентський квиток, "документи" про зарахування особи у закордонному закладі освіти та псевдодовідку про відстрочку від призову. Правоохоронці задокументували отримання фігурантом завдатку – $800 за виготовлення довідок для виїзду на навчання за кордон", - йдеться в повідомленні СБУ.

Підозрюваний був затриманий "на гарячому" в одному із закладів харчування столиці. Йому повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 - незаконне переправлення осіб через державний кордон України. 

Наразі триває досудове розслідування, й обирають запобіжний захід затриманому.

Як повідомляли раніше "Коментарі", еколог розповів, чому у Києві різко погіршилася якість повітря. В українській столиці різко погіршилася якість повітря – у місті виявили багаторазове перевищення норм забруднення атмосфери. Еколог Володимир Борейко пояснив причини такого явища. За його словами, багато жителів Києва повернулися до міста, також у столиці збільшилася кількість переселенців з інших міст — основним забруднювачем повітря є автомобільний транспорт. Еколог також зазначив, що кілька днів тому у місті немає вітру та дощу, а тому шкідливі речовини концентруються між будинками.

Також "Коментарі" писали, що в Києві змінили назву театру Лесі Українки. Київський театр імені Лесі Українки змінив офіційну назву, позбувшись згадки про "російську драму". Тепер офіційна назва закладу - Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки. Рішення щодо перейменування закладу було ухвалено ще наприкінці зими цього року, одразу після початку війни Росії проти України. Попередню назву театр мав близько 100 років, а більшість вистав ставили російською мовою. 



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися