У Київській області рейдери знищують заповідний об'єкт під забудову

На території пам'ятки природи працює бульдозер, який знищує цінні ліси

Рейдери почали знищувати заповідний об'єкт "Урочище Ярове" та цінні ліси під забудову котеджами. Про це повідомляє Володимир Борейко, директор громадської організації "Київський еколого-культурний центр".

За словами еколога, нещодавно рейдери та забудовники напали на заповідний об'єкт - пам'ятку природи місцевого значення "Урочище Ярове", який знаходиться в Бучанському районі Київської області біля села Бобриця. Вони незаконно захопили 10 земельних ділянок по краю заповідного об'єкта, причому одна ділянка - прямо в центрі пам'ятки природи.

Зараз там працює бульдозер, який знищив весь ліс на площі 25 соток, де планується будувати котеджі. Власник цієї ділянки - колишній депутат місцевої влади.

Пам'ятка природи "Урочище Ярове" була створена рішенням Київської обласної ради 9 вересня 2021 року в кварталі 72, виділ 1 Ірпінського (Приміського) лісництва Київського лісгоспу.

Володимир Борейко додає, що ще в 2021 році Київський лісгосп вже звертався в Київську обласну прокуратуру з приводу незаконного захоплення рейдерами цих лісів, але порушення не було зупинено. Тому зараз рейдери вже почали знищувати цей заповідний об'єкт бульдозерами.

Київський еколого-культурний центр звернувся за допомогою до Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора України.

Нагадуємо, що земельні ділянки природно-заповідного фонду в регіональному ландшафтному парку "Трахтемирів" повернули у державну власність.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Сергій

3 березня 2023, 20:42

Ось кого необхідно відправляти до Бахмута.

дом

3 березня 2023, 20:04

Не знав що Бобрицю падмяла бучанська федоручья ОТГ(як на мене це ОПГ,хто знаеє-розуміє),якщо так, то за відкат федоруку все там буде будуватись без проблем, де путати наше все.

Наталка

3 березня 2023, 19:39

Мало русня знищила, тепер рейдери естафету перехопили? Судити і посадити вандалів! Хай відновлять знищений ліс своїм коштом, москалеві діти!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися