У «вікно життя» на Оболоні підкинули немовля

За останні два роки це четвертий випадок в столиці, коли мами анонімно залишають своїх дітей в лікарнях

Малюк був загорнутий в пелюшки і ковдру, з ним була записка, в якій були зазначені дата і час. Огляд показав, що це хлопчик - доношений і доглянутий, йдеться в сюжеті ТСН.

Назвали його Миколою. Обстеження показали, що хлопчик клінічно абсолютно здоровий і через кілька днів його переведуть до будинку маляти. Там він чекатиме усиновлення.

Професор В'ячеслав Камінський впевнений, що маленькому Колі дуже пощастило. Його мама вирішила не позбуватися від небажаної дитини, а дати йому шанс на життя і сім'ю.

"Я думаю, у таких дітей це шанс на нормальну, добру долю. Вони очікувані в тій родині, в яку вони зараз потраплять", - додає директор Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини В'ячеслав Камінський.

Вікна життя розміщують, як правило, подалі від чужих очей. Це задній двір, жодної людини навколо. Мама Миколи, очевидно, піднялася по сходах, потім відкрила віконце, поклала туди дитину, подзвонила в двері і тихенько собі пішла.

Окно жизни

У Києві таких віконець вже чотири. Розташовані вони біля пологових будинків різних районів міста.

"Вікно життя": як воно працює

Доступ до "вікнам життя" не контролюють, біля них немає відеокамер.

Медичний персонал не бачить, хто приносить дитину - все для того, щоб жінки не боялися осуду або переслідування.

Шукати маму, яка залишила дитину, не будуть.

Якщо жінка передумає сама, протягом двох місяців вона може забрати дитину після ДНК-тесту.

В іншому випадку малюка чекає усиновлення.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися