Вулицю Ентузіастів капітально відремонтують і облаштують велосипедну доріжку

Асфальтобетонне покриття вулиці хочуть увідповіднити до сучасних норм

На вулиці Ентузіастів у Києві відбудеться капітальний ремонт з облаштуванням велосипедної доріжки та благоустроєм прилеглої території. Робочий проєкт був затверджений розпорядженням КМДА.

Асфальтобетонне покриття вулиці хочуть увідповіднити до сучасних норм, облаштувати велосипедні доріжки, провести благоустрій прилеглих територій та збільшити безпеку для пішоходів і водіїв.

Так, робочим проєктом передбачено: ремонт проїжджої частини; ремонт проїздів; влаштування велосипедної доріжки з асфальтобетонним покриттям; влаштування та ремонт тротуару з плитки ФЕМ; влаштування острівців безпеки та "антикарману"; ремонт покриття на примиканні; влаштування парковки; перехідна ділянка.

Замовником виконання робіт є комунальна корпорація "Київавтодор".

Як писали "Коментарі", на основній транспортній магістралі міста Бориспіль завершили капітальний ремонт. Зокрема, були прокладені внутрішній і верхній шари, встановлені бордюри та дорожні знаки, нанесена дорожня розмітка. Зараз об’єкт готують здавати в експлуатацію.

Гроші на ремонт були виділені з державного бюджету.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися