На Відрадному молодик живе прямо під деревом, а працює в «Ашані»

Хлопець зазначає, що він працює в гіпермаркеті «Ашан» в нічні зміни.

На бульварі Вацлава Гавела в Києві помітили хлопця, яки живе та спить прямо під деревом.

Відповідне фото опублікували в Telegram-каналі “Киев без цензуры”.

Хлопець зазначає, що він працює в гіпермаркеті "Ашан" в нічні зміни.  Зазначається, що соцслужби до нього не приходили, допомогу не пропонували.

Як писали "Коментарі", міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив про можливість запровадження надзвичайного стану у північних областях нашої країни, що межують із Білоруссю, через міграційну кризу на кордоні Білорусі та Польщі. Про це він заявив під час брифінгу після наради щодо захисту державного кордону. За його словами, на сьогодні визначено місця дислокації особового складу МВС, включаючи прикордонників, Нацгвардію, Нацполіцію. Також йде взаємодія із підрозділами територіальної оборони. Міністр заявив, що опрацьовано всі сценарії розвитку подій, у тому числі, щоб запроваджувати надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю.


Джерело: https://t.me/now_kyiv/12086


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Вячеслав

17 листопада 2021, 06:39

С такими ценами на жильё, бесконечным лохдаунами и ценами на энергоносители скоро пол страны так жить будет

Макс

16 листопада 2021, 22:09

Марина так наотмечалась, что после отмеченого писала статью как отмечает парень, и отмечается, что соцслужбы В НЕГО не приходили. Но тут надо и про мигрантов написать, и понеслась. Марина, проспись, протрезвей и потом садись писать статью. За столом, на ноутбуке или ПК, а не в маршрутке с телефона. блть

Макс

16 листопада 2021, 22:03

Что за безграмотная статья?“соцслужбы в него не приходили”

наталия

16 листопада 2021, 16:14

Мы так сочув ств уем мигрантам на польской границе.а этого.своего.мигранта НЕ ЖАЛКО??????

Володя18

16 листопада 2021, 08:39

Так а что делать? Каждому выдать по квартире, как при ССР?

мозгов нету

16 листопада 2021, 06:47

хостел для лохов дешевле арендовать гараж обогреватель, и купить жигуля за 15 тысяч грн и слать всех нахер

Автор ущерб

16 листопада 2021, 06:07

1) На пиво хватает, а на хостел нет? 2) автор, купи словарь и попроси продавца, смазать тебе словарем по #бальнику.

Aleksandr

16 листопада 2021, 05:32

https://kyiv.comments.ua/news/society/accidents/5576-na-oboloni-paren-zhivet-pryamo-pod-derevom-a-rabotaet-v-ashane.html

Денис Монастирський

16 листопада 2021, 04:57

Хто писав цей текст? До чого тут мігранти і міністр? З яких пір Гавела у Відрадному? Половина новини - хрінь на іншу тему :(

Артем

15 листопада 2021, 21:05

Это статья родственника редактора,инфа 100

Я

15 листопада 2021, 18:46

Вот это новость. Писал видимо журналист от Бога, 4 ре предложения по сути, одно из них дублируется с заголовком, остальные 5 предложений про совершенно другое, про мигрантов. Молодцы, как вы до сих пор существуете…..

Парень живущий в квартире

15 листопада 2021, 18:39

Это, бледь, очень и очень грустно.

Дмитрий

15 листопада 2021, 18:19

До покупки карты этому чудо-журналисту необходимо язык изложения выучить, чтобы для начала хотя бы соц. службы "в него не приходили".

Леонид

15 листопада 2021, 09:07

Советую купить карту Киева .

Александр

15 листопада 2021, 09:06

Причем тут Оболонь, если он на Вацлава Гавела?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися