Бивень моржа та зуби кашалота: у Києві затримали незвичайну посилку

Незвичайне перевезення: київські митники зупинили на кордоні чоловіка та жінку з незаконним вантажем. Подробиці читайте нижче

19 листопада від Київської митниці надійшло повідомлення про те, що на кордоні було затримано молодих людей з багажем, який містив бивень моржу та зуби кашалоту у звичайному вигляді та у формі статуеток. Передбачалося, що предмети виявляться у Німеччині та Франції.

Вміст посилки перевізники задекларували як сувеніри та меблеву фурнітуру, проте митники запідозрили негаразд і перевірили посилку скануванням, під час якого всередині упаковки було виявлено наявність бивня завдовжки 0,65 м та зуби у кількості восьми штук.

Як і очікувалося, у правопорушників не виявилося жодних документів, що дозволяють підтверджувати можливість здійснення ними імпорту та експорту таких товарів. Тому на пару контрабандистів було складено адміністративні протоколи з вилученням екземплярів, що належать тваринам, що зникають.

Повідомляється, що це було перше правопорушення на Київській митниці, де предметом став незвичайний товар.

Нагадуємо: раніше ми писали про те, що чоловік із Крюківщини розстріляв грабіжників. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися