Після скандалу з учителем однієї з київських шкіл учні показали відео де директор лається матом

Щойно скандал із учителем однієї з київських шкіл з посиленим вивченням іноземних мов добіг кінця, її учні стали скаржитися на директора

Скандальний 61-річний вчитель, який пропрацював у школі більшу частину свого життя, був тимчасово відсторонений від посади за свою поведінку: він дозволяв собі ображати учнів і поводитись непрофесійно. Наразі педагог перебуває у лікарні.

Після завершення скандалу з викладачем батьки школярів спробували поспілкуватися з директором. Під час зборів одна з учениць школи розповіла, що вчитель почав лаятися матом та кричати, коли один із школярів обізвав його. Мама дівчинки каже, що викладач був відомий своєю манерою цікавого та якісного викладання історії, проте його поведінка щодо дітей була неприпустимою.

За словами директора школи №152, Наталії Вітечек, вчинок вчителя було засуджено, а рішенням про його подальше викладання займатиметься управління освіти. Також вона зазначила, що наказ про догану викладачеві містить пункти про спілкування з дітьми недержавною мовою, а також про приниження їхньої честі та гідності.

Проте школярі показали також відео, де вже сама директриса лається матом, проте вона стверджує, що це змонтоване відео, а сама дія відбувалася 4 роки тому.

Нагадаємо: раніше ми писали про те, що у київській школі вчителька потрапила у скандал. https://kyiv.comments.ua/news/society/accidents/6301-v-kievskoy-shkole-uchitelnica-popala-v-skandal-ya-gorzhus-chto-ya-russkaya.htmlПідписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


тина

8 грудня 2021, 07:28

школяр обізвав вчителя!? а що школяру?! тобто вчителів можна принижувати, ображати, зривати уроки....може учням треба нагадати про їхні обов"язки....вчитель гарно викладав? тепер я бажаю цим учням та батькам учителя якому начхать що його ображають і начхать на викладанняя, відбув та й годі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися