У Києві відкрили ще один притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства

Новий притулок розрахований на 15 місць

У Києві відкрили притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Зазначається, що щохвилини в Україні від домашнього насильства страждають три жінки.

Новий притулок  розрахований на 15 місць. Зазначається, що це безпечне та комфортне місце, де жінки можуть жити від трьох до шести місяців, у тому числі разом з дітьми. Крім того, там можна отримати психологічну та юридичну допомогу від фахівців.

Це вже другий такий притулок у Києві. Перший з них розрахований на 12 місць. Крім того, у Києві діють:

– Центр протидії та запобігання насильству, де постраждалі можуть отримати безоплатну психологічну та юридичну консультації;
– "телефон довіри" 15-00;
– дві кімнати кризового реагування (на лівому і правому березі, на термін перебування до 10 днів);
– облаштована перша кімната, дружня до опитування дітей, за методикою "Зелена кімната" у Дарницькому районі.

Як писали "Коментарі", з початку 2021 року до столичної поліції надійшло 17 051 звернення про вчинення домашнього насильства. Так, до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству звернулися 3517 постраждалих.

За 10 місяців у Києві було зафіксовано 20 568 звернень стосовно домашнього та гендерно зумовленого насильства. За жовтень до поліції надійшло 3087 звернень, а до Центру гендерної рівності – 257. Крім того, послугами кімнат кризового реагування скористалися 186 осіб, а у міському притулку перебували 38 осіб.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Vlad

11 грудня 2021, 20:33

А для безопасности мужчин, пострадавших от домашнего насилия от женщины? есть такие центры?

Віктор

10 грудня 2021, 17:25

Ну, і де ж ваша гендерна рівність?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися