Інсталяція з квітів «Привид Києва» потрапила до Національного реєстру рекордів України, — Кличко (ФОТО)

Як виглядає квіткова композиція

Інсталяцію з квітів "Привид Києва", створену в Подільському районі столиці на вулиці Олени Теліги, внесли до Національного реєстру рекордів України в номінації "Найбільша квітково-патріотична композиція". Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, оглядаючи композицію.

"У цей складний для нашої країни час ми не забуваємо про охайний і гарний вигляд наших вулиць, парків та скверів. Київ завжди був зеленим містом. Містом парків. І ми продовжуємо його таким робити. Зокрема, щороку вирощуємо квіти для прикрашання вулиць і зелених зон столиці. А цієї весни в різних районах Києва з квітів створили близько трьох десятків патріотичних композицій. Я вдячний працівникам "Київзеленбуду", які облаштували ці локації, що символізують героїзм та незламність українців у боротьбі за нашу державу", – сказав Віталій Кличко.

Загалом для створення патріотичних композицій у Києві висадили 320 тисяч квітів. Усі вони були вирощені у теплицях та оранжереях районних підприємств, що входять до "Київзеленбуду". Окрім української символіки – як тризуб, прапори, вишиванки, рушники – були обрані також теми, що відображають сьогодення України - боротьбу з російським агресором.

"Колектив "Київзеленбуду" Подільського району створив композицію у вигляді легендарного "Привида Києва". Командування Повітряних Сил ЗСУ стверджує, що "Привид Києва" – це збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил, які захищають небо столиці. Площа цього квітника 150 кв. м, розмір 10 м х 15 м, висадили тут 23,5 тисячі квітів. І саме ця композиція сьогодні внесена до Національного реєстру рекордів України в номінації "Найбільша квітково-патріотична композиція", – сказав Віталій Кличко.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися