На Оболоні створили неймовірний піщаний арт-об‘єкт

Арт-об'єкт можна побачити на вулиці Малиновського

Невідомий митець на київській Оболоні створив неймовірний арт-об'єкт просто з будівельного матеріалу. Фото витвору мистецтва розлетілись в соцмережах.

Арт-об'єкт можна побачити на вулиці Малиновського.  Подекуди, він нагадує пам’ятник батькам-засновникам США на горі Рашмор в Штатах, тільки замість американських президентів митець зобразив Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка.

Як писали "Коментарі", мешканці Києва запропонували місця для встановлення майбутнього пам'ятника борщу. Його встановлюють з метою розвитку гастротуризму в Україну та увіковічення національної української страви. Як повідомив ініціатор встановлення скульптури, шеф-кухар Євген Клопотенко, міщани запропонували власні варіанти місця розташування скульптури. Серед найпопулярніших - Житній ринок, Поштова, Контрактова площі, Бессарабка, парк імені Тараса Шевченка, Арка дружби народів тощо. Про це повідомили в Київській міській раді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися