У київському костелі виступив Wroclaw Baroque Ensemble

Ансамбль спеціалізується на виконанні музики різних жанрів польських композиторів

У вівторок, 19 жовтня, у римо-католицькому храмі Святого Олександра пройшов концерт польської класичної музики доби першої Речі Посполитої. Це був безкоштовний захід, пише "Вечірній Київ".

Виконував твори Wroclaw Baroque Ensemble.

Ансамбль спеціалізується на виконанні музики різних жанрів польських композиторів 16 – початку 18 століття.

 Родзинка  колективу - використання копій старовинних інструментів для автентичного звучання.  Одним з таких цікавих старовинних інструментів є віола да гамба (її називають попередницею віолончелі).  Колектив також славиться своїм камерним ансамблем з восьми солістів.

Виконувались зокрема твори і київського композитора Миколи Дилецького (1630-1690?).

Концерт тривав понад 1,5 години, його слухали не лише віряни, але і чимало шанувальників класичного мистецтва.

Читайте матеріал "Коментарів" про те, як мають виглядати бібліотеки в Україні.

Перевтілення пострадянської бібліотеки в сучасний освітній простір — не вигадка, вважає Яна Біленко, директор Центральної бібліотеки ім. Т. Шевченка для дітей, додаючи, що "для дітей" - це тільки назва, сучасні бібліотеки не мають спеціальності за віком. "Ми фінансуємося виключно з міського бюджету. Наш безпосередній керівник — це Департамент культури КМДА і відповідно кошти на модернізацію виділено з місцевого бюджету. Ніяких інвесторів, меценатів — ніхто з них не брав участі в цих витратах", - пояснила мені директор бібліотеки. Але модернізація не завжди повинна коштувати великих грошей.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися