Киянам представили мультимедійну містерію "Salome Tech"

Електронний ремікс Штрауса: що чекає на киян на приказі "Salome Tech"

Сучасні творці не знають межі, а отже, створюють нові й нові, круті, геніальні проекти. Одним з таких став і "Salome Tech", в якому можна відчути і класичний вокал, і ноти електронної музики, і риси відеомепінгу, а головне - вся ця пишність подається під соусом із неперевершеного світлового шоу.

Отже, допрем'єрний показ Salome Tech запланований на 9 листопада 2021 року. Організатори також зазначили, що цей твір - перший, у якому опера Штрауса буде виконана класичним вокалом у супроводі електронного реміксу з музики, яка спочатку була в опері.

Як повідомляється, п'єса буде досить важкою і трагічною, що в поєднанні такого незвичайного супроводу точно дасть свіжий і незвичайний ефект.

Переглянути п'єсу можна онлайн на фейсбук-аккаунті п'єси, а можна й офлайн. Другий варіант буде доступним для перегляду в концертній залі у Дитячій школі мистецтва №2 імені Вериковського, яка розташована на вулиці Бульварно-Кудрявській 2.

Нагадаємо також, що раніше ми писали про те, що у Києві відкрили величезне керамічне панно "Вікна".Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися