Майже у всіх освітніх закладах Київщини - понад 80% вакцинованих працівників

А в дитячих садочках цей показник складає майже 99%

Заступник голови Київської ОДА Олег Торкунов розповів, що всі вищі навчальні заклади, а також заклади професійно-технічної та фахової передвищої освіти Київської області мають понад 80% вакцинованих у колективі. А в дитячих садочках цей показник складає майже 99%, у школах – майже 100%.

"Нагадаю, що наші центри масової вакцинації та пункти щеплень функціонують без вихідних. А на базі деяких уже працюють команди підтримки “Дії””, – сказав Торкунов.

Раніше "Коментарі" писали, що стаціонари перепрофільованих медустанов зараз займаються лікуванням більш ніж 1700 пацієнтів з коронавірусом. Близько 83% хворих перебувають у стаціонарі з кисневою підтримкою, а 82 пацієнти перебувають на штучному забезпеченні киснем. З усіх хворих на коронавірус, які проходять лікування в стаціонарі, 89% не пройшли вакцинацію, а у відділенні інтенсивної терапії та реанімації у тяжкому перебігу хвороби розташовується 98% пацієнтів без вакцини.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися