Скульптури малюків на Поштовій площі стали героями твору Марка Твена

Скульптура Кия стала Томом Соєром

У вівторок, 30 листопада, святкують день народження видатного американського письменника Марка Твена. З цієї нагоди на Поштовій площі  в Києві "перевдягли" скульптури засновникам Києва в персонажів роману "Пригоди Тома Соєра".

Скульптура Кия стала Томом Соєром, Либідь — Бекі Тетчер, Хорив приміряв образ Гекльберрі Фінна, а Щек став братом Сіда.

Автор скульптур Володимир Журавель регулярно проводить подібні акції, приурочені до різних дат. Так, до Міжнародного дня дитячої книги Либідь стала Русалонькою, а хлопчики - Козаком, Королем і східним Принцем. Загалом скульптури приміряли образи багатьох персонажів.

До слова, кияни дуже люблять цих малюків і подібні флешмоби.

Як писали "Коментарі", у  Києві на території Національного комплексу "Експоцентр України" ("ВДНГ") продовжують оновлювати скульптурні композиції.

На території "ВДНГ" розпочали реставрацію другої скульптурної композиції у лісопарковій зоні. Нове життя отримає скульптура ведмедів. Оновлювати композицію будуть протягом місяця. На час реставрації скульптуру закриють наметом з обігріванням. Це потрібно для помірного застигання матеріалу. Відновлювати скульптуру ведмедів буде співавтор великого керамічного панно "Вікна" В'ячеслав Гуденок.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися