Які ціни на паливо в Київській області: бензин, дизель та автогаз

Жителям Київської області розповіли про ціни на паливо на території регіону — йдеться про бензин, дизельне паливо та автомобільний газ

Жителям Київської області розповіли про ціни на паливо на території регіону — йдеться про бензин, дизельне паливо та автомобільний газ. Про це стало відомо з нових статистичних даних, які опублікував портал "vseazs".

Відомо, що автозаправні станції у Київській області на сьогоднішній день утримують ціни на бензин та дизельне паливо на колишньому рівні, проте ціна на автомобільний газ продовжує зростати, подолавши позначку 40 гривень за один літр.

Повідомляється, що середня вартість бензину в регіоні марки А-95 преміум становить 51,25 гривень за літр, бензин А-95 коштує 51 гривню за літр, бензин А-92 коштує 5-45 гривень за літр. Дизельне паливо преміум у Київській області коштує в середньому 56,60 гривень за літр, звичайний дизель коштуватиме 57 гривень за літр. Вартість автогазу зросла до 40,20 гривень за літр.

Нагадаємо, що до української столиці найближчим часом планує розглянути питання збільшення тарифів на разовий проїзд у комунальному транспорті. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікувала депутат Київської міської ради Алла Шлапак у соціальних мережах.

За її словами, дедалі більше жителів столиці повертаються до своїх будинків після тимчасового від'їзду і починають користуватися громадським транспортом. Вона зазначила, що є не дуже приємна сторона, яка стосується вартості проїзду, а на сьогодні існуюча вартість не є економічно обґрунтованою. Шлапак заявила, що транспортні комунальні підприємства працюють на збиток, а тому необхідно ухвалити рішення про підвищення проїзду або розглянути можливість надання дотацій.

Джерело: https://vseazs.com


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися