У Києві почали наносити нову дорожню розмітку: подробиці

В українській столиці на перехрестях доріг з'явилася нова дорожня розмітка

В українській столиці на перехрестях доріг з'явилася нова дорожня розмітка — йдеться про розмітку на нерегульованих пішохідних переходах, де зебра була замінена пунктирними лініями. Про це стало відомо із нових стандартів правил, які були введені в дію наприкінці 2021 року.

Відомо, що відповідно до змін на регульованих та нерегульованих пішохідних переходах наноситься дорожня розмітка 1.14.1. Цей вид розмітки називають "зеброю", вона замінить пунктирну лінію на краях пішохідного переходу, що покращить видимість для пішоходів.

Нагадаємо, що раніше у центральній частині української столиці на перехрестях з'явилася нова дорожня розмітка, яка допоможе більш оптимально впорядкувати рух транспорту. Нова розмітка коробчата з'явилася на восьми перехрестях, йдеться про перетин вулиць Січових Стрільців, а також вулиць Басейна та Еспланадна. Ця розмітка окреслює проїзну частину в межах регульованого перехрестя, на які заборонено в'їзд під час виникнення пробки або створення перешкод для руху транспортних засобів та пішоходів.

Чиновник зазначив, що цю розмітку завдають на перехрестях, де водії часто порушують проїзд циклу світлофора та створюють пробки. Минулого тижня вона також з'явилася на перехрестях вулиць Солом'янська та Волгоградська та Андрія Головка, а також вулиці Солом'янська та Максима Кривоноса та Генерала Шаповала.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися