Папа Римський сподівається, що невдовзі відвідає Київ та Москву

Папа Римський планує відвідати насамперед Москву, щоб "спробувати чимось допомогти"

Папа Римський Франциск висловив сподівання, що зможе після поїздки до Канади цього місяця також відвідати Київ і Москву. Як повідомляють "Коментарі", таку заяву Папа Римський зробив в інтерв'ю Reuters.

Під час розмови про війну в Україні Папа Римський заявив, що держсекретар Ватикану кардинал П'єтро Паролін та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вже обговорювали можливу поїздку до Москви.

Коли Ватикан вперше запитував у Росії про можливу поїздку Папи до Москви кілька місяців тому, то РФ зазначила, що це зараз не на часі. Однак зараз Папа Франциск натякнув, що в планах відвідати Москву відбулися певні зміни.

"Я хотів би поїхати (в Україну - ред.), і я хотів спочатку поїхати до Москви. Ми обмінялися повідомленнями про це, тому що я думав, що якби тільки російський президент дав мені маленьке вікно, щоб послужити справі миру", - зазначив Папа Римський в інтерв'ю виданню.

Також Папа Франциск зазначив, що сподівається також після візиту в Канаду відвідати й столицю України.

"Перше, що потрібно зробити, це поїхати до росії, щоб спробувати чимось допомогти, але я хотів би побувати в обох столицях", - повідомив Папа Римський. 

Як повідомляли раніше "Коментарі", головна ціль Росії зараз - зламати опір Украни: експерт розповів, як працює російська дезінформаційна машина і як ми можемо їй протистояти. В українському інформаційному просторі дедалі частіше поширюється інформація про те, що з території Білорусі готується наступ на північ України, зокрема й Київську область. Із якою метою Росія використовує такі меседжі у своїй інформаційній кампанії, як працює пропагандистська російська машина, як розпізнати дезінформацію і протидіяти фейкам? На ці актуальні питання, які наразі хвилюють українське суспільство, відповів комунікаційник, політичний аналітик Олександр Солонько.

Також "Коментарі" писали, що в Києві створили карту перейменування вулиць із поясненнями: подробиці. На карті розмістили результати роботи експертної комісії з обґрунтуваннями, чому топоніми було перейменовано. На карті можна знайти окремий пункт вулиці, які раніше пройшли через процедуру розгляду експертної комісії, але не проголосовані Київрадою.

Читайте также