Під Києвом з'являться нові містечка для переселенців: подробиці

На території Київської області з'являться нові містечка для вимушених переселенців, які залишили свої регіони та будинки через повномасштабне вторгнення Росії в Україну

На території Київської області з'являться нові містечка для вимушених переселенців, які залишили свої регіони та будинки через повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікував голова Київської обласної військової адміністрації.

Відомо, що модульні містечка для переселенців працюють у Загальцях, Гостомелі, Мощуні, Макарові та Ірпені — там розмістять переселенців із Луганської, Донецької, Харківської, Херсонської та Миколаївської областей.

Додаткові модульні містечка розмістили у Бучі та Бородянці.

Нагадаємо, що у Солом'янському районі української столиці працює великий центр для допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від повномасштабного російського вторгнення та були змушені залишити свої будинки. Про це стало відомо із матеріалу, який опублікувало видання "Вечірній Київ".

Відомо, що територіальний центр соціального обслуговування працює на вулиці Волинська, 2 – там переселенці можуть отримати гарячі обіди, продукти та одяг.

Також переселенці можуть отримати юридичну та психологічну консультації. Зазначається, що консультації різного спектру можна отримати щосереди з 10:00 до 17:00.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися