Замість Щорса: у Києві пропонують встановити пам'ятник Єлизаветі II

В українській столиці на бульварі імені Тараса Шевченка пропонують встановити пам'ятник британській королеві Єлизаветі II замість монумента на честь більшовика Миколи Щорса

В українській столиці на бульварі імені Тараса Шевченка пропонують встановити пам'ятник британській королеві Єлизаветі ІІ замість монумента на честь більшовика Миколи Щорса. Про це стало відомо із відповідної петиції, яка опублікована на сайті Київської міської ради.

Автор петиції пропонує в рамках декомунізації та дерусифікації, щоб виявити повагу до Британії та її народу за допомогу у боротьбі з російським вторгненням, встановити пам'ятник Єлизаветі II на місці пам'ятнику Миколі Щорсу на бульварі Шевченка.

Нагадаємо, що у Києві слід демонтувати пам'ятник Олександру Пушкіну та перейменувати парк, названий на честь цього російського поета. Про це йдеться у відповідній петиції на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Петицію №11062 щодо знесення пам'ятника Пушкіну, розташованому на проспекті Перемоги поблизу станції метро "Шулявська", та зміні назви парку, де він знаходиться, зареєстрував Микола Євтушенко. Автор звернення наголошує на владі на важливості процесу дерусифікації столиці.

"На сьогоднішній день процес декомунізації є одним із основних завдань для відокремлення української культури від мокшанської. Пропоную перейменувати парк на честь Олександра Довженка", - йдеться у петиції.

До речі, парк імені Пушкіна у Києві розташований поблизу кіностудії імені Олександра Довженка. Тож автор петиції не випадково пропонує саме таку зміну назви столичної зони відпочинку.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Укроп

13 вересня 2022, 11:22

Я только "за", но какое отношение это место имеет к Елизавете II? Приткнуть где нибудь - не лучший показатель уважения к памяти Её Величества. Надо, что б место имело хоть какое то отношение к Королеве или Англии. Назовите улицу в её честь или установите возле британского посольства - это будет действительно дань уважения памяти Её Величества Королевы Елизаветы II.

Олена

13 вересня 2022, 11:16

Кінь дуже гарний , просто шедевр! Коня дуже жалко!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися