Опалювальний сезон у Києві. У КМДА розповіли про готовність столиці

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв розповів про поточну готовність української столиці до майбутнього опалювального сезону

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв розповів про поточну готовність української столиці до майбутнього опалювального сезону. Про це стало відомо із матеріалу, який опублікувало видання Вечірній Київ.

За словами чиновника, понад 90% житлових будинків столиці, які обслуговують муніципальні компанії, вже отримали акти про готовність до роботи у зимовий період.

Він зазначив, що ретельна підготовка до опалювального сезону є головним завданням місцевої влади на всіх рівнях.

Нагадаємо, що російські окупанти можуть вдарити по критичній інфраструктурі в українській столиці та інших містах напередодні майбутнього опалювального сезону. Про це стало відомо із заяви, яку зробив прем'єр-міністр Денис Шмигаль після засідання уряду.

За його словами, майбутній опалювальний сезон без перебільшення буде найскладнішим в історії незалежної України, а найголовнішим ризиком є терористичні акти Росії проти критичної інфраструктури українських міст. Він сказав, що уряд виділив 1 млрд 409 млн грн на закупівлю стратегічного запасу матеріальних резервів, який дозволить оперативно реагувати на виклики та проблеми з постачанням тепла та води. Прем'єр сказав, що йдеться про обладнання з простим та швидким розгортанням та обслуговуванням.

Глава уряду також заявив, що Кабінет Міністрів продовжує ремонти критичної інфраструктури та іншу підготовку до опалювального сезону, готовність на сьогоднішній день становить 75%.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Сергей

сьогодні, 02:05

Какой к черту отопительный сезон? Вы горячую воду 4 месяца не можете включить. А отопление Вы включите не раньше апреля 2023 г. Кому война, а кому мать родина. Так получается?

Володимир

сьогодні, 00:42

Хочу запитати пана Пантелеєва, коли умісті, особливо в Содом'янському районі, проведуть до зими, хоч би ямковий ремонт??? В місті побільшісті доріг пересуватись неможливо-яма на ямі!Це по Вашому, підготувались до зими???

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися