У Києві під час тривоги можна потрапити на станцію метро "Хрещатик": деталі

У центральній частині української столиці під час повітряної тривоги можна потрапити на станцію київського метрополітену "Хрещатик"

У центральній частині української столиці під час повітряної тривоги можна потрапити до станції київського метрополітену "Хрещатик". Про це стало відомо із коментаря начальника управління стратегічних комунікацій КП "Київський метрополітен" Дмитра Пінчука виданню Вечірній Київ.

За його словами, метро працює в режимі військового стану — через це закрито станції "Гідропарк", "Дніпро", "Хрещатик", "Майдан Незалежності", а також пересадковий вузол між двома останніми станціями.

Він зазначив, що метро працює цілодобово як укриття, а станція "Хрещатик" відкривається лише як укриття, проте лише з вулиці Хрещатик.

Нагадаємо, що варшавський метрополітен допоможе київському з модернізацією поїздів. Про це 14 жовтня повідомив телеканал TVN24.pl, посилаючись на мерію Варшави.

У мерії Варшави зазначили, що Київський метрополітен повністю базується на російських поїздах серії 81 і що "зі зрозумілих причин" у Києві хочуть стати незалежними від постачання з Москви. Варшавський метрополітен також використовує такий парк – місто має 22 поїзди серії 81. Хоча вони не ідентичні тим, які використовують у Києві – шлях рейок у Польщі трохи вже, проте самі поїзди дуже схожі.

Тому представники варшавської компанії заявили про підтримку Києва у постачанні запчастин, а також про допомогу в обміні знаннями та досвідом, необхідними для модернізації українських поїздів. Також до Варшави приїде робоча група із Києва, яка на місці розробить "конкретні рішення".Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися