Горіння складів на Київщині: у повітря потрапило 10 тисяч тон забруднюючих речовин

Горіння складів внаслідок ворожих обстрілів завдало понад 32 мільйони гривень збитків довкіллю

Горіння складських приміщень на Київщині внаслідок російських обстрілів завдало понад 32 мільйони гривень збитків довкіллю. В атмосферне повітря Київщини потрапило 10 тисяч тон забруднюючих речовин. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу.

Повідомляється, що внаслідок артилерійського обстрілу відбулося загоряння складських приміщень "Вест Гейт Логістик" в с. Стоянка Бучанського району. Загальна площа руйнувань складів становить 89,5 тисяч кв. метрів.

Продуктами горіння були: резина автомобільна та для спецтехніки, косметика, побутова хімія, офісні меблі, алкогольні напої, харчова продукція, побутова техніка, промислова хімія, будівельна хімія, автомобільні запчастини, телекомунікаційне обладнання, акумуляторні батареї та інші.

"У результаті горіння в атмосферне повітря Київщини потрапило 10 тисяч тон забруднюючих речовин, серед них діоксид азоту, діоксид вуглецю, ангідрид сірчистий. Загальна сума збитків завданих у результаті потрапляння небезпечних речовин в атмосферне повітря склала понад 32 мільйони гривень. Матеріали скеровані до Київської обласної прокуратури. Працюємо кожен на своєму фронті , щоб агресор сплатив сповна за злочини проти довкілля!" - пише Державна екологічна інспекція Столичного округу.

Кияни отримуватимуть сповіщення про погіршення якості повітря. Користувачі "Київ Цифровий" можуть підписатися на сповіщення про високий рівень забрудненості повітря у Києві. Про це повідомив заступник міського голови Петро Оленич, передають "Коментарі".

Мешканці Києва отримуватимуть повідомлення у разі, якщо індекс якості повітря у всьому місті відповідатиме значенню "високий рівень забрудненості" – тобто становитиме 75 і вище.

"Цей сервіс передусім буде корисним для батьків маленьких дітей, людей зі слабким здоров’ям та осіб похилого віку. У випадку отримання повідомлення про погіршення стану повітря в Києві, буде варто відкласти довгі прогулянки та відмовитися від фізичних навантажень", – сказав Олександр Возний.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Лёня

7 листопада 2022, 07:45

А Ботнычи воняют на пол Киева ужасно сколько лет и ничего

ОЛЕГ

6 листопада 2022, 11:18

Виктор, клоун, мозг включи

Виктор

6 листопада 2022, 07:39

А многолетнее "горение" дарницкой тэц ЕЖЕДНЕВНО загрязняет воздух в 100 ТОНН в сутки ядовитыми выбросами и никому нет дела, что сотни тысяч людей в городе теряли здоровье и жизни. Лицемеры!!!

яя

5 листопада 2022, 22:48

це коли було ще? теж мені новини..

Раїса

5 листопада 2022, 18:37

Тонн пишеться з двома н.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися