У ДТЕК розповіли, коли у Києві закінчаться віялові відключення світла

В енергетичній компанії ДТЕК розповіли, коли в українській столиці можуть закінчитися віялові відключення світла

В енергетичній компанії ДТЕК розповіли, коли в українській столиці можуть закінчитися віялові відключення світла після ударів російських окупантів по критичній інфраструктурі. Про це розповів виконавчий директор ДТЕКу Дмитро Сахарук в ефірі місцевого телеканалу "Київ".

За його словами, українці через російські обстріли вже кілька тижнів змушені на якийсь час залишатися без світла. Водночас, ситуація може налагодитися вже скоро.

Сахарук заявив, що зараз у центральному та північному регіонах є великий дефіцит електроенергії. Тому протягом деякого часу застосовуватимуться не лише графіки погодинних відключень, а й аварійних.

Він зазначив, що ця ситуація продовжуватиметься доти, доки не відремонтують лінії та інші інфраструктури, для того, щоб передати електроенергію до Києва з інших регіонів України.

"Або не буде додано генеруючих потужностей. Якщо не буде обстрілів нових і руйнувань, то відремонтувати все можна найближчим часом. Скажімо, протягом наступних двох тижнів", - сказав він.

Виконавчий директор також зазначив, що за таких частих відключень жителі намагаються зробити всі свої домашні справи, коли з'являється світло. Тому про великий обсяг економії не йдеться.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Yevgen

8 листопада 2022, 23:01

8.XI.2022 Зараз у ПОЛУ уркаине працюе 3 - АЭС ..... ДЛЯ КОГО ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ ????????? Куди подівся єлектро штрум ???

Владимир

8 листопада 2022, 10:09

Китай такие ремонты делает за сутки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися