У Києві скасували аварійні відключення світла: новий графік від ДТЕК

В українській столиці та на території Київської області 18 листопада скасували екстрені графіки відключення електроенергії

В українській столиці та на території Київської області 18 листопада скасували екстрені графіки відключення електроенергії. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою енергетичної компанії ДТЕК.

Енергетики заявили, що сьогодні заплановано лише стабілізаційні відключення електроенергії — йдеться про планові обмеження.

Швидше за все, максимальний час відключення світла становитиме 4 години.

Нагадаємо, що в енергетичній компанії-постачальнику Yasno розповіли про те, яким алгоритмом йдуть відключення електроенергії в українській столиці. Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого генеральним директором Yasno Сергієм Коваленком у соціальних мережах.

За його словами, коли енергетики розробляли графіки стабілізаційних відключень, то враховували всі райони Києва. У столиці кожну з трьох груп розбили на десять черг, щоб відключення відбувалися рівномірно. Ці черги розраховувалися за потужністю.

“Тобто коли потрібно стабілізувати систему менш ніж на 250-270 МВт, то відключаються лише певні черги всередині групи. Причому, припустимо, якщо зранку відключали 1-5 чергу, то ввечері – 6-10, завтра – можуть 3-8 тощо”, – пояснив Коваленко.

Він зазначив, що фахівці прораховують середній час без світла кожної черги, щоб не було перекосів, коли в одних світло вимикають набагато частіше, ніж в інших.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Наталья

21 листопада 2022, 07:36

Просто ухахатываюсь от этого "равномерного и справедливого" отключения по группам!Вижу и понимаю одно, очередная брехня от ДТЕК.О какой равномерности идёт речь если у нас в спальном районе Киева отключают свет каждые 4-5часов на 4 часа.То́ есть без света мы сидим по 8 -12 часов каждый день(с невозможностью приготовить,т.к.электроплиты).Тогда как центральные районы отключили несколько раз для виду, а дальше всё горит и сияет как и раньше до войны.Лучше бы молчали о равномерности,всё как всегда.А ещё могу сказать,что не являюсь противником отключений ,если это действительно необходимо в тяжёлое военное время.Я против,того как это делается местными царьками!

Влада

20 листопада 2022, 20:19

А у нас в Каменском свет отлючают по 3-4 раза за сутки и все время в одних и тех же районах. Жто несправедливо!!!

Ирина

20 листопада 2022, 08:41

Какой график на улице Выговского--(Гречка) город Киев

Андрей

20 листопада 2022, 01:58

Неужто розуму добавидось?

Андрей

20 листопада 2022, 01:56

Неужели ума добавилось?

Валентина

19 листопада 2022, 16:16

Це не правда. На нашій вулиці тільки в двох будинках постійно відключають світло в інших жодного разу не виключили. Тепер уже другу неділю виключають опалення. Коли було 15 то не відключати,а як похолодало то почалося.

Любов

19 листопада 2022, 14:43

Обкрадають нас як тільки можуть. Уже на електроенергії зробили бізнес под шумок війни. Брехня навколо нас,і більш нічого. Коронавірус, війна, заощадження електроенергії що далі буде)))))))

Евгений

19 листопада 2022, 13:07

Здолбуновская 9/ Б

Ольга

19 листопада 2022, 13:00

Який графік відключення електроенергії на вулиці Івасюка?

Любов .

19 листопада 2022, 11:49

Чому на вулиці генерала Жмаченка 4,світло вимикають на чотири години, а вмикають на дві години,це що за графік???????

Наталия

19 листопада 2022, 04:40

В военное время энергетика должна быть под контролем правительства и президента, а у нас нет. Ахметов и Юзики

Гусленко Людмила

18 листопада 2022, 22:15

Узнать отключение света на улице Двинской 19

Алекс

18 листопада 2022, 20:45

Радію за нарід. Залишаються експортні зобов'язання. Це валюта. Кількість енергогенеруючих об'єктів зменшилась. Тому треба взяти в зубожілих. Все. Можна сміятись.

Виктория

18 листопада 2022, 20:09

бегдяга, задолбали вас... ужас...

Татьяна

18 листопада 2022, 19:16

Что хотят то и делают у народа уже никто неспрашивает , а если жалуешься сразу нападают кароче страшно очень страшно, что делать и как регулировать людям этот вопрос с отключениями непонятно, я знаю что где то там сидят люди которые решают когда я буду пить горячий чаек и включу обогрев, задрало все...

Яна

18 листопада 2022, 17:24

Киев, улица Салютная 13 и Туполева 9 а постоянное не регулярное отключения. По этому не знаю. Верить этим новостям или нет

Укр

18 листопада 2022, 17:11

ДТЕК и вся энергетика в руках алигарха Азметова, который за все время ни чего не делал, снимал сливки. Теперь за ваш счет будут производиться ремонты и восстановление оборудования, и Азметов будет в шоколаде. А не лохи зубожилить

Ираида

18 листопада 2022, 15:02

Переулок Бастионный 7 Киев. Постоянное отключение Но дом 9 рядом постоянно горит ярким пламенем Почему? Почему кличко бросает деньги на проект реконструкции крещатика Проекты реконструкции устаревшего жилья Срезает например у ст метро печерская асфальт без видимых повреждений Насыпает новый Снимает брусчатку Чтобы подсыпать по его словам песочек Потрясающе ! Просьбу и подписи киевлян не действуют не устанавливать в Киеве елку! Это сейчас так важно?! А на ремонт электросети денег нет!!!!! Нужна профессиональная проверка действий власти Киева!!!!

Дмитро

18 листопада 2022, 13:08

Які черги? Відключення 3 на добу по 4 години.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися