Вулицю Валі Котика перейменували на честь міста-побратима Києва

З метою деколонізації столичної топоніміки було обрано нову назву вулиці Валі Котика

У Святошинському районі вулицю Валі Котика перейменовано на вулицю Віденську. Про це повідомляє Київська міська рада.

У травні поточного року експертна комісія порекомендувала включити вулицю Валі Котика до переліку міських об’єктів, назви яких пов’язані з рф або її сателітами.

Вулиця Валі Котика була названа на честь піонера, розвідника СРСР Валентина Котика. З метою деколонізації столичної топоніміки шляхом голосування в додатку "Київ Цифровий" було обрано нову назву цієї вулиці. 5 078 голосів набрала пропозиція – Віденська. Нова назва запропонована на честь Відня, міста-побратима Києва.

Депутатський корпус Київради підтримав рішення щодо перейменування вулиці Валі Котика на Віденську.

У Києві перейменували ще понад десяток вулиць: перелік. Депутати Київради перейменували ще 11 вулиць, назви яких пов’язані з росією та радянським минулим. Нові назви обирали кияни в застосунку "Київ Цифровий". Про це повідомляє Київська міська рада.

Вулицю у Києві перейменували на честь видатного українця. У столиці перейменовано вулицю Гаршина – на Василя Стефаника. Про це повідомляє Київська міська рада. У травні поточного року експертна комісія порекомендувала включити вулицю Гаршина до переліку міських об’єктів, назви яких пов’язані з рф або її сателітами.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Добрый Хоррор

22 листопада 2022, 11:24

Дэпутаты- мерзавцы, не стоящие мизинца пионера-героя.

Наталья

22 листопада 2022, 06:59

Валя Котик был УКРАИНЦЕМ и ненавидел фашизм. У нас теперь всех врагов фашизма станут считать поработителями Украины?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися