Відключення світла в Києві триватимуть як мінімум до весни - Yasno

Відключення електроенергії в українській столиці триватимуть як мінімум до весни 2023 через удари російських окупантів по критичній інфраструктурі

Відключення електроенергії в українській столиці триватимуть як мінімум до весни 2023 через удари російських окупантів по критичній інфраструктурі. Про це стало відомо із повідомлення, яке опублікував генеральний директор компанії-постачальника Yasno Сергій Коваленко.

За його словами, незважаючи на погану погоду, енергетики докладають усіх зусиль для відновлення інфраструктури, щоб завершити роботи до настання сильніших холодів. Він зазначив, що хоча відключень світла поменшало, людям доведеться жити в такому режимі як мінімум до кінця березня 2023 року.

Коваленко наголосив, що розвиток ситуації залежатиме від атак противника на критичну інфраструктуру.

Нагадаємо, що в енергетичній компанії-постачальнику Yasno розповіли про те, яким алгоритмом йдуть відключення електроенергії в українській столиці. Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого генеральним директором Yasno Сергієм Коваленком у соціальних мережах.

За його словами, коли енергетики розробляли графіки стабілізаційних відключень, то враховували всі райони Києва. У столиці кожну з трьох груп розбили на десять черг, щоб відключення відбувалися рівномірно. Ці черги розраховувалися за потужністю.

“Тобто коли потрібно стабілізувати систему менш ніж на 250-270 МВт, то відключаються лише певні черги всередині групи. Причому, припустимо, якщо зранку відключали 1-5 чергу, то ввечері – 6-10, завтра – можуть 3-8 тощо”, – пояснив Коваленко.

Він зазначив, що фахівці прораховують середній час без світла кожної черги, щоб не було перекосів, коли в одних світло вимикають набагато частіше, ніж в інших.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Алла

22 листопада 2022, 11:41

Люди між собою спілкуються і знають, що є такі в кого не відключають, і це факт! І вони не під'єднані лікарень і т.д.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися