Відключення світла: як жителі можуть зменшити дефіцит електроенергії

Стало відомо, як мешканці української столиці можуть зменшити дефіцит електроенергії при аварійних та планових відключеннях світла

Стало відомо, як мешканці української столиці можуть зменшити дефіцит електроенергії за аварійних та планових відключень світла. Про це стало відомо із матеріалу, який опублікувало видання Великий Київ.

Щоб збалансувати енергосистему " Укренерго", дає розпорядження операторам системи розподілу застосовувати відключення електроенергії. Якщо, наприклад, взяти дефіцит 250 МВт, то щоб його покрити кияни повинні відключити одночасно на одну годину близько 357 тис. пральних машин або 123 тис. бойлерів або 71 тис. електроплит.

Враховуючи зниження температури за вікном і як наслідок збільшення обсягів споживання електроенергії, потреба в економії тільки зростатиме. Щоб зменшити кількість відключень електроенергії, кияни мають свідомо підійти до використання енергоємних електроприладів або відмовитися від їх використання, особливо в години пікового навантаження з 8:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Такі заходи дозволять знизити навантаження на енергосистему та відповідно зменшити кількість відключень. Нагадаємо, скільки електроенергії споживають популярні електроприлади за годину:

телевізор - від 0,08 кВт · год;

пилосос - від 2 кВт · год;

посудомийна машина – від 1,05 кВт·год;

електродуховки, пічки - від 1 кВт · год;

праска - від 2,2 кВт · год;

фени та інші прилади для укладання волосся – від 2,2 кВт·год);

бойлер - від 2 кВт · год;

кондиціонери та обігрівачі – від 0,7 кВт·год;

пральна машина - від 0,7 кВт · год;

мікрохвильова піч – від 0,8 кВт·год;

електрична плита - від 3,5 кВт · год;

повербанки, акумулятори та інші системи зберігання енергії – від 0,06 кВт·год.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися