Відключення світла у Києві: Данілов розкрив наслідки ударів Росії

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів про наслідки ракетних ударів російських окупантів по критичній інфраструктурі

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів про наслідки ракетних ударів російських окупантів по критичній інфраструктурі. Про це стало відомо із коментаря чиновника, який він дав в ефірі національного телемарафону.

За його словами, він упевнений, що енергетики відновлять руйнування та пошкодження найближчим часом. Він зазначив, що будуть проблеми в Одесі, проте в інших регіонах не буде великих проблем, фахівці готові.

"Більше того, ми вже розуміємо, як нам діяти, коли ми розуміємо, що найближчим часом буде атака. Це вже наше ноу-хау, наших енергетиків, які спільно зі службами відпрацьовують ці питання", - сказав секретар РНБО.

Нагадаємо, щоб в українській столиці світло було в кожному будинку, необхідно включати електроенергію на 2-3 години кілька разів на день. Про це стало відомо із коментаря генерального директора енергетичної компанії Yasno Сергія Коваленка, який він дав в ефірі національного телемарафону.

За його словами, на Київщину у нас є десь 600 мегават за потреби 1300. І з цих 600 мегават 300 потрібно для критичної інфраструктури, яку не можна відключати – це лікарні, пологові будинки, комунальні підприємства.

"І для нас, для кінцевих споживачів, залишається 300 з невеликим мегаватом на споживання. Тому коли мережі кажуть, що 2-3 години пару разів на день, то вони мають на увазі, що цих 300 мегаватів потрібно розподілити між споживачами, щоб усі споживачі були з світлом", - сказав він.

Строки повернення до планових графіків відключень неможливо спрогнозувати. Вони залежить від того, як швидко вдасться запустити всю атомну генерацію.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися