Відключення світла у Києві: у ДСНС розповіли, як правильно ставити генератор

У Державній службі з надзвичайних ситуацій розповіли мешканцям української столиці, як правильно встановлювати електрогенератори, щоб не було загрози життю та здоров'ю

У Державній службі з надзвичайних ситуацій розповіли мешканцям української столиці, як правильно встановлювати електрогенератори, щоб не було загрози життю та здоров'ю. Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікувала прес-служба ДСНС.

За словами рятувальників, все частіше фіксуються випадки отруєння та загибелі людей через порушення правил експлуатації генераторів.

У ДСНС закликали пам'ятати, що генератори продукують чадний газ. Особливо небезпечно, коли їх встановлюють у приміщеннях або ближче 6 метрів до вікон чи стін будівлі.

"Будьте відповідальні. Від вас залежить ваша безпека та безпека оточуючих", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що в   Броварах на території Київської області компенсуватимуть вартість електричних генераторів для багатоквартирних будинків. Про це стало відомо з повідомлення, опублікованого ресурсом "Трибуна-Бровари".

Відомо, що чиновники взяли за зразок для написання програми взяли таку саму, що вже використовується у Львові. Участь у програмі можуть взяти будинки, де понад три поверхи. Зазначається, що за рахунок коштів місцевого бюджету планують компенсувати два мільйони гривень, але за генератори, придбані до 24 лютого 2022 року.

За генератори можуть відшкодувати не більше 50% вартості, але не більше 50 тис. грн за одиницю. Тобто ОСББ/ЖБК може придбати і кілька генераторів. Кошти перераховуватимуться одразу на рахунки ОСББ. На сьогоднішній день вже є заявки від ОСББ на відшкодування. Комісія з відшкодування частини вартості за придбані генератори засідатиме раз на тиждень.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися