У Києві кардинально змінять оплату проїзду у транспорті: подробиці

В українській столиці кардинально змінять систему оплати проїзду у громадському транспорті — йдеться про створення електронної картки

В українській столиці кардинально змінять систему оплати проїзду у громадському транспорті — йдеться про створення електронної картки. Про це стало відомо із офіційної заяви заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Оленіча.

За його словами, цього року заплановано введення електронної карти, яка буде мультиінструментом і забезпечить, у тому числі, використання смартфонів як проїзні квитки.

Сьогодні це можна робити за допомогою Google Pay та Apple Pay банківською карткою для разових поїздок. Він зазначив, що в майбутньому це вже буде цифрова, трансформована на смартфон карта, яка дозволить повністю відмовитися від пластику.

Нагадаємо, що в українській столиці запускають курсування двоповерхових німецьких автобусів — запустити на автобуси, які надійшли гуманітарною допомогою з Німеччини, вирішили на рейси з мінімальною кількістю зупинок.  

За даними альтернативного ТГ-каналу "Київпастрансу", перевізник зараз обирає найбільш вдалі напрямки для такого транспорту.

На маршрут курсування вплинуть можливості автобусів заїжджати на транспортні розв'язки і проїжджати всіма мостами. У планах – зробити маршрут магістральним з мінімальною кількістю зупинок для комфорту пасажирів, щоб не довелося часто підніматися та спускатися з другого поверху автобуса.

До виходу в поле автобуси отримають реєстрацію та сертифікацію, а в салонах – встановлять обладнання для зчитування електронних квитків, систему повідомлень та GPS-трекери.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Лол

12 лютого 2023, 11:55

Так уже вроде и так все картами платят, не)? Зачем ещё что-то придумывать)? Может хватит бабки пилить)?

Лариса

11 лютого 2023, 07:32

Запрещаю вводить электронные карты! В Украине власть народа, а не кучки должностных лиц!

Я

10 лютого 2023, 08:41

Новость высосана из пальца... Немецкие автобусы уже курсируют!!!

Таня

10 лютого 2023, 08:03

Дураки придумывают, дурак пишет

Яросл

9 лютого 2023, 12:54

Думаю,що буде працювати пластик й електронна карта в телефоні.У чому проблема?

Ирина

9 лютого 2023, 09:14

Не принимаю, запрещаю цифру.

Вася

9 лютого 2023, 07:42

Та вже другий рік пройшов як це ввели. Який мудак це пише?

Петя

9 лютого 2023, 01:01

Черговий розпил бабосів

Андрей

9 лютого 2023, 00:48

Люди, ви ще на заборі читайте інформацію про новини в країні, а потім розповсюджуйте. Якщо ви вже намагаєтеся користуваттся Інтернетом, то почніть з кібербезпеки і інформаційної гігієни (вчиться розрізняти офіційні видання від провокативних, як, наприклад, це)

Наталія

8 лютого 2023, 10:32

Зовсім з глузду з'їхали,війна йде,грошей немає ані на зарплати,ані на дітей,але вулиці назви змінюємо,тепер і оплату в транспорті змінювати надумали,НАЩО????????!!!!!!!

Ірина

8 лютого 2023, 08:38

Крім лампочок треба і смартфони видавати

Юра

8 лютого 2023, 07:42

Ну вы що люди добрi, у мене кнопочний телефон то все я вже не зможу!!! Тiльки про себе думаете

Люба

8 лютого 2023, 06:06

Согласна с таким решением

Ярослав

8 лютого 2023, 00:10

Супер!!! Я уже привык кроме смартфона ничего не носить, так держать!!!

Саша

7 лютого 2023, 22:47

В чем проблема? Кияни вибрали Кличка? Бачили очі, що купували? То тепер хай хоч повилазять.

Наталя.

7 лютого 2023, 21:58

Шо ви оце видумуєте? А що робити тим у кого немає смартфона?

Марія

7 лютого 2023, 20:14

Роботи немає,країна в руїнах а вони людей на картки переводять,хто на ті картки гроші буде кидати,сервіс роблять,для кого???Вже досить того що метро тишком нишком перевели на картки на безглузді апарати.Без акцепту

Леонид

7 лютого 2023, 18:47

А как же деньги? А как же отключения света? А как же кнопочные телефоны? У вас мозги есть ДАУНЫ???

Анна

7 лютого 2023, 17:39

С начала у наРода спросите,как НАМ удобно!Мы ПРОТИВ!Без акцепта!Запрещаю!

Надія

7 лютого 2023, 16:25

У не которых людей реально кнопочный телефон, и если у меня смартфон разряжен в друг, такое бывает. Как тогда?

Олександр

7 лютого 2023, 11:56

Ще не всі гроші розпиляли... Треба ж дати заробити своїм людям на розробку програмного забезпечення та наступне технічне супроводження.

Микола

7 лютого 2023, 11:25

А як бути пенсіонерам? Картки Киянина діяти будуть?

Олег

7 лютого 2023, 10:49

Дебилы а если у меня кнопочный телефон???

Александр

7 лютого 2023, 06:26

Походу тем у кого кнопочный телефон прийдётся просто бегать рядом с автобусами... Крейзонутые

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися