У Києві призначили дати весняних канікул у школах: відомі терміни

В українській столиці призначили дати весняних канікул 2023 року для місцевих шкіл

В українській столиці призначили дати весняних канікул 2023 року для місцевих шкіл. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Київської міської державної адміністрації.

Відомо, що діти Києва відпочиватимуть із 27 березня по 3 квітня, а причин для перенесення канікул сьогодні не спостерігається. Зазначається, що інші освітні заклади столиці продовжать роботу з дотриманням заходів безпеки.

Під час канікул у школах організовано роботу консультативних груп за окремими розкладами, проведення індивідуальних занять та групових консультацій з використанням різноманітних освітніх технологій, роботу гуртків та спортивних секцій.

Установи дошкільної освіти та поза школою столиці під час канікул продовжать роботу у форматі, в якому працюють, та з урахуванням ситуації безпеки, дотримуючись алгоритму дій при оголошенні повітряної тривоги.

Нагадаємо, що в українській столиці найближчим часом зміниться курсування громадського транспорту, йдеться про збільшення інтервалу руху через скорочення тривалості режиму обмежень комендантської години. Про це стало відомо із офіційного повідомлення прес-служби КМДА.

Відомо, що транспорт продовжить свою роботу з 26 березня. Наземний транспорт працюватиме з 05:30 до 23:30, метрополітен працюватиме з 06:00 до 23:00, а фунікулер працюватиме з 07:00 до 22:00.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися