У Києві оголосять унікальну зоологічну пам'ятку природи

У Голосіївському районі столиці мешкають рідкісні хижі птахи

У Голосіївському районі Києва об'єкт "Гай хижих птахів" планують оголосити зоологічною пам'яткою природи місцевого значення. Орієнтована площа пам’ятки складає 105,1 га. Про це повідомляє Київська міська рада, передають "Коментарі".

Як розповіла депутатка Київради Ксенія Семенова, на схилах величезного пагорба на території майбутньої пам'ятки природи ростуть граби та дуби. Завдяки відсутності рубок, тут зберігся величезний за площею старий гай, який став притулком багатьом хижим птахам, які знаходяться під охороною Бернської конвенції.

Також на території "Гаю хижих птахів" зустрічаються пернаті, які занесені до Червоної книги України – шуліка чорний, канюк звичайний, яструб великий, підсоколик великий та багато видів кажанів і сов. Крім цього, на території мешкають білки, кабани, зайці, лиси, козулі та їжаки.

Нагадуємо, що технічну документацію "Гаю хижих птахів" розробили фахівці Київського еколого-культурного центру та київський захисник дикої природи Михайло Погребиський. Реалізує створення захисної зони депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися