Київські митники вилучили цілий літак CESSNA (ФОТО)

Викрито спробу ввезення в Україну цілого літака по частинах

Київські митники викрили спробу ввезення цілого літака по частинах та вилучили літак CESSNA. Про це повідомляє Київська митниця, передають "Коментарі".

Згідно товаросупровідних документів, поданих до митного оформлення, з Румунії на територію України вантажним автотранспортом прямували частини літака CESSNA, що був у використанні, а саме фюзеляж та крила, вартістю 9 тисяч євро.

Однак, під час огляду вантажу київські митники визначили, що заявлений до митного оформлення товар є не частинами літака, а безпосередньо літаком у частково розібраному стані.

Виявилося, що окрім заявлених фюзеляжа та крил у вантажному відділі вантажівки, що переміщувала товар, знаходились інші частини літака, а саме: вертикальний та горизонтальний стабілізатори з кермом напряму та висоти, крісла, обшивка, двері, шасі, бортове обладнання (прилади), обтічники, частини вихлопні системи двигуна, тощо.

Тобто по суті вантаж являє собою літак CESSNA модель 182M, без двигуна та окремого бортового устаткування.

Київською митницею складено протокол про порушення митних правил. Літак вилучено до винесення судом рішення у справі.

Нагадуємо, що у столиці у порушника митних правил конфісковано раніше виявлені київськими митниками 44 кг ювелірних виробів на 4,7 млн грн.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися