У Києві подорожчав проїзд в маршрутках до 10 гривень

У Києві почали піднімати ціни на проїзд в маршрутних таксі до 10 гривень. Тарифи зросли вже на 15 автобусних маршрутах столиці. Про це повідомив голова профільної асоціації перевізників Ігор Мойсеєнко, передає видання "Великий Київ".

Повідомляється, що офіційно, ціни на проїзд в маршрутках зросли ще на початку квітня, а рішення прийняли задовго до введення локдауна в столиці. Відповідно, кияни змогли побачити подорожчання проїзду тільки після закінчення локдауна. Моісеєнко зазначив, що проїзд зріс лише на 15 маршрутах, коли в Києві їх сьогодні 150.

За його словами, всі знають про те, що під час жорсткого карантину в Києві приватні перевізники працювали в збиток собі, а зараз вони хочуть побачити, наскільки відновиться пасажиропотік після локдауна. Після 10 травня приватні перевізники планують збиратися для обговорення того, який ціна на проїзд в маршрутках буде далі, однак зараз ситуація критична.

Він заявив, що перевізники звертаються до столичної влади для того, щоб встановити регульований тариф на проїзд в маршрутних таксі. Моісеєнко сказав, що так нібито відбувається в усі країнах Європи.

Довідка: нагадаємо, що транспорт Києва двічі зупиняв свою роботу під час жорстких карантинних обмежень у 2020 і 2021 роках. Проїзд був можливий тільки для співробітників підприємств критичної інфраструктури за спеціальними перепустками.

Раніше "Коментарі" повідомляли про те, що Мінкульт перешкоджав проведенню святкування 9 травня від КМДА.

Читайте також про пункти вакцинації від коронавірусу.

Джерело: https://bigkyiv.com.ua


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Дрон

12 травня 2021, 07:59

Страна пидарасов!!!

Дрон

12 травня 2021, 07:56

Пусть лутче нормальный транспорт зделают ,а не скотовозки,смотрят в европу там такая хуйня как богданы и газельки в помине нету,ездишь как в сарае 10гр плати нехуй за шо платить,лучше 15гр заплатить зато з комфортом,на метал давно пора уже поздавать гниль вонючюю,куда нахуй тот Кличко смотрит,только себе в карман.

Олександр

12 травня 2021, 06:49

Дмитро Ти дибил урод и т п водитель тут не причем до пидвищення цен а если тити долбойоб то це неизлечимо Тоби пишком ходить

Александр.

11 травня 2021, 20:10

Только що прочитал, что газ может взлететь в цене до 15 гривен за куб, так как кабмин вообще не контролирует это. Тут читаю, что маршрутки подорожали. Перед этим прочитал , что хлеб дорожает. Сука, бля, надо идти убивать депутатов. Охуели вообще вместе с ЗЕ. Кто обещал снизить тарифы?? Сколько народ будет молчать и тянуть лямку? Я призываю идти и валить их. Солдаты, полиция, вы ведь тоже за народ и с народом! Поднимаемся, берём кто палку, кто охотничье ружье, кто пушку привез из ато и идём, идём бить эту сволочь депутатскую!!!!

Александр

11 травня 2021, 19:43

Это обыкновенное свинство. За пустой пробег, берут с государства, а не с пассажиров. У пассажиров тоже был вынужденный простой. Необоснованное поднятие стоимости проезда. Ганьба!

Дмитрий

11 травня 2021, 19:36

А я как платил 8грн так и плачу. А если водила фонит то рот сразу закрываю. И все так делайте, платите по старой цене. Пока не поменяют транспорт на новый и не возьмут адекватных водителей, не платим по 10грн. А так все молчат ну и ладно!!! Маршрутки убитые(гроловозы), водителя конченые упыри( я уже не одному нос сломал за замство). Так что все зависит от вас люди. Молчите, значит вас все устраивает!!!

Сергій Леонідович

11 травня 2021, 17:05

Все дорожчає, окрім зарплати!!!! Не країна, а яма

Александр

11 травня 2021, 16:56

Дмитро, ну да ну да. Вы давно видать ездили на маршрутках, от метро идут битком просто... ты сидишь а на тебе стоят

Александр

11 травня 2021, 16:54

Транспорт пусть приведут в порядок, ездить страшно. Так зимой еще и печки не включают

Дмитро

11 травня 2021, 16:00

Запустіть нормальні маршрутки, а не брудні та гнилі! Тоді можна 10грн платити... А так за що?

Александр

11 травня 2021, 15:39

Уже давно выгодней ездить на такси , оно сейчас практически бесплатное )))

Міла

11 травня 2021, 15:32

Николай, это вы о себе? Ну, платите!

Коля

11 травня 2021, 14:26

Кличко порохоботный презерватив путлера, а виноват во всём Зеленский.

Андрей

11 травня 2021, 12:57

За Цэ скакал майдан

Дмитро

11 травня 2021, 12:53

Все логично. Должен быть людский сервис. И дороже. 10 гривен тот оптимал что водитель будет меньше отвлекаться на сдачу. Кому не нравится пусть ездит в траликах. Сам принцип - маршрутное такси, должны быть только сидячие места.

Николай

11 травня 2021, 12:35

Ну и что???? Быдло заплатит и больше. Надо поднять тарифы на всё, ещё раза в два. Быдло потянет, Нато оно и быдло..... Безсловестное..

Андрей

11 травня 2021, 11:36

Нужно установить в маршрутном такси одну цену и оплачивать той же картой (киев смарт, карта киянина, либо другой). Тогда и воровства не будет

Теразини

11 травня 2021, 10:28

Тим хто підняв ціни позбавляти ліцензій і гнать з міста, допустити нових по мінімальних цінах, більшість забиті в часи пік. Працюють на відкатах. Є маршрутки 5 грн. як були так і залишились,

Жанна

11 травня 2021, 10:28

Где в Европе есть такой вид транспорта, как маршрутки??? да еще владельцы которых нагло требуют повышения и городская администрация не противостоит этим поборам??? назовите эти страны

Олег

11 травня 2021, 10:25

Запралату не платят, проезд дорожает. Выход один - грабеж.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися