У Київській області збудують два гігантські торгові центри: де вони будуть

На території Київської області найближчим часом збудують два гігантські торгово-розважальні центри

На території Київської області найближчим часом у 2024 році збудують два гігантські торгово-розважальні центри — йдеться про ТРЦ Bucha Gallery з орендною частиною у Бучі та ТРЦ Green Gallery у Чабанах. Про це стало відомо з матеріалу, опублікованого виданням Forbes Україна.

Відомо, що загальна площа ТРЦ Bucha Gallery складе 97 000 кв. м. ТРЦ Green Gallery буде розташований у селищі Чабани та стане першим ТРЦ для компанії.

Сукупна площа двох ТРЦ з орендними галереями, які мають відкритись у Київській області, становитиме 193 000 кв. м.

Нагадаємо, що у Бородянці на території Київської області заплановано масштабне будівництво — йдеться про будівництво нової сонячної електростанції. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Бородянської сільської ради.

За словами чиновників, у Майданівському старостинському окрузі №7 з'являться сонячні електростанції на земельних ділянках загальною площею 22,0004 га.

Електростанції планують збудувати за межами населеного пункту. Поява цієї концепції пов'язана з необхідністю вирішення екологічних проблем та врахування екологічних питань у процесах планування та прийняття рішень щодо соціально-економічного розвитку країн, регіонів та населених пунктів.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Сергій

19 листопада 2023, 11:00

Дуже важна та актуальна інформація під час війни. Та і для економіки важлива. Сулади значно підвищуть ВВП, та зроблять провідною державою в області цифрофих технологій

Анна

18 листопада 2023, 00:58

Строят развлекательные центры, а наши ребята в окопах по уши в грязи, холоде, у вас СОВЕСТЬ есть????? помогайте нашим ЗСУ, купите машины, спальные мешки ,еду, все что нужно нашим Защитникам, чтобы приближать Победу, или вы способны только набивать карманы для своего блага, как в Украине много предателей, в овечьей шкуре......

Олена

17 листопада 2023, 23:48

Чим хвастаєтесь? Торговими центрами? Все пхаєте гроши в кармани! Краще б воїнам допомогли ,це ж вони захищають ваші дупи, що б ви строїли свої торгові центри. Мабуть всі олігархи не зацікавлені в перемозі, бо не центри в голові були б , а скоріше перемога!

Сергій

17 листопада 2023, 21:10

Потрібно виробляти продукцію на експорт для заробітку країни. Але ми як цигани тільки вміємо торгувати китайською продукцією.

Сергій

17 листопада 2023, 21:09

Потрібно виробляти продукцію на експорт, для заробітку країни. Але ми як цигани, тільки вміємо торгувати китайською продукцією.

Олександр

17 листопада 2023, 20:28

У цивілізованому світі ТАК не живуть! Саме тому й зовнішня агресія, бо сильніший завжди поглинає слабкішого. Це є справедливо! Як полюбляє казати СБУ,- "виправдовування російської агресії"...

KGB

17 листопада 2023, 18:38

На дідька,питається???? Щоб потім бабло відмивати? А завод якийсь чи фабрику,лікарню якусь слабо,блядь,побудувати? Щоб надати людям робочі місця,щоб розвивати економіку України не лише гендлярстаом,а й якимись корисними професіями!

Анонім

17 листопада 2023, 17:30

Ось куди уходить вся допомога!!! Замісь того щоб вкласти ці кошти і закінчити війну, вони будують свій бізнес!!! Сонячні електростанції, да в нас ядерної електроенергії вистачає, перестаньте продавати електроенергію в Європу і її буде вдосталь...

Яна

17 листопада 2023, 15:00

Торгово-розважальні центри? Це необхідно, під час війни? Просимо милостині з усього світу і тратимо на розваги, інвестуємо? А на дрони та ін- донатити??? У власників цих ТРЦ діти воюють???

Александр

17 листопада 2023, 14:01

Віта, у власти походу да! А у народа нет.

Віта

17 листопада 2023, 13:34

А що, війна вже скінчилась?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися