На Київщині зняли дуже важливу заборону: подробиці від влади

На території Київської області зняли дуже важливу заборону — йдеться про дозвіл на видобуток піску

На території Київської області зняли дуже важливу заборону – йдеться про дозвіл на видобуток піску у Гартовському родовищі під Борисполем. Про це стало відомо із офіційного указу голови Держгеонадра Романа Опімаха.

У документі сказано про відміну з 19.12.2023 наказу Державної служби геології та надр України від 19.08.2021 № 612 “Про анулювання спеціального дозволу на користування надрами.

Нагадаємо, що в українській столиці зробили важливу заяву про рахунки за комунальні послуги - вони вже доступні для оплати. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою концерну Центр комунального сервісу на його ресурсах у соціальних мережах.

За словами комунальників, про оплату послуги можна на сайті або за допомогою індивідуального QR-коду, надрукованого на кожному паперовому рахунку-повідомленні.

Для оплати через особистий кабінет потрібно: створити обліковий запис, додавши прізвище, ім'я та електронну адресу; додати об'єкт (квартиру або кілька – для допомоги при сплаті родичам); вибрати зручний спосіб оплати та розрахуватися.

Для оплати через QR-код необхідно: сканувати код (перебуває на паперовому рахунку-повідомленні) та перейти за посиланням; вести номер телефону та електронну адресу; натиснути "Сплатити". Сплатити житлово-комунальні послуги можна за допомогою різних платіжних платформ, включаючи мобільні програми фінансових установ та банків, а також через банківські каси або термінали.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися