У Києві змінять правила утримання домашніх тварин

Чинні правила утримання домашніх тварин були прийняті в далекому 2007 році

Киян запрошують долучитися до розробки оновлених Правил утримання собак та котів у Києві. Новий документ планується розробити на заміну чинних правил, які були прийняті майже 17 років тому.

Про це повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.

Чинні правила утримання домашніх тварин були прийняті в далекому 2007 році, а останні зміни до них внесені сім років тому. За цей час документ морально застарів, а також за багатьма пунктами відстає від відповідних норм національного законодавства. Наша задача – розробити європейські правила, які б відповідали вимогам часу, – сказав Володимир Прокопів.

За словами Олександра Возного, в нинішніх правилах, зокрема, відсутні такі важливі моменти, як:

- обов’язок забезпечити наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками та повідка для вигулу собак, а також намордника на собаках порід, що включені до переліку небезпечних;

- заборона жебракування з тваринами;

- заборона залишати тварину в закритому салоні автомобіля за відсутності в ньому людини при температурі повітря більше +20°С та менше +5°С тощо.

Ми закликаємо киян активно долучитися до напрацювання нових правил, адже вони розробляються для комфортного співіснування людей та тварин у місті. Ми відкриті для пропозицій, які кожен може надіслати нам через спеціальну форму, а представників зоозахисних організацій запрошуємо долучитися до робочої групи, яку ми створюємо на базі Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА, – зазначив Олександр Возний.

"Коментарі" писали, що київські леви знайшли новий дім у Франції. Лев Атлас та дві левиці – Квін і Луладжа відправилися у нову подорож.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Ара

1 лютого 2024, 13:46

Вот как какая то херня, то киевлян закликають активно долучатися! А как землю в Киеве пилят среди своих то никого не зовут почему то?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися