У Київській області очікуються серйозні затоплення через ГЕС: деталі

В українській столиці та на території Київської області очікуються серйозні підтоплення

В українській столиці та на території Київської області очікуються серйозні підтоплення – причиною стане скидання води з Київського водосховища. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Українського гідрометцентру.

За словами синоптиків, до 27 лютого на Дніпрі у Києві та Бориспільському районі можливі різкі коливання рівнів води з короткочасним досягненням позначок початкового затоплення заплавних територій.

Оголошено перший рівень небезпеки.

Нагадаємо, що на території Київської області вводять дуже серйозну заборону - йдеться про вилов щуки в нерестовий період на водоймах, обмеження почне діяти з 15 лютого. Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікувала прес-служба Державної екологічної інспекції столичного округу.

За словами екологів, заборона на вилов щуки встановлюється на період нересту з 15 лютого по 31 березня у всіх рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах).

У ДЕІ зазначили, що заборона вилову обумовлена фізіологічними особливостями цього виду риб, адже нерестова активність щуки починається при температурі води 3-5°C, що нижче за нерестову температуру більшості інших видів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися