У Києві є загроза вимирання величезного озера: подробиці від екологів

В українській столиці рятуватимуть від вимирання озеро Кирилівське, яке було забруднене нафтопродуктами

В українській столиці рятуватимуть від вимирання озеро Кирилівське, яке було забруднене нафтопродуктами. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою комунального підприємства "Плесо" на його ресурсах у соціальних мережах.

За словами екологів, після повідомлення від представників Національної поліції про можливе скидання нафтопродуктів у районі річки Сирець в озеро Кирилівське, КП "Плесо" відправлено інспектора та працівників лабораторії для встановлення факту скидання та визначення його обсягів та характеристик.

Для ліквідації забруднення залучено також службу "КАРС". Фахівці встановили огородження бонів і застосували сорбент, щоб запобігти подальшому поширенню забруднення.

Наразі проводиться моніторинг стану озера. Співробітники КП збільшують обсяг використовуваного сорбенту "Еколан-М" - спеціального засобу, призначеного для очищення ґрунтів та природних водойм від нафтопродуктів.

Додаткову інформацію про результати розслідування та заходи, вжиті для нейтралізації можливих наслідків ситуації, буде надана після завершення виконання всіх необхідних заходів та збору вичерпної інформації про інцидент

Раніше на поверхні озера Кирилівське в Києві, розташованого на Оболоні, була помічена велика масляниста пляма, що стрімко розповсюджується по всій водоймі. Місцеві жителі стурбовані, оскільки токсичні речовини можуть завдати шкоди екосистемі та забруднити воду.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися