У Києві прогнозують підвищення рівня води в Дніпрі: що сталося

Можуть бути затоплення заплав

1-5 березня в Києві та Бориспільському районі Київської області можливі різкі коливання рівнів води р. Дніпро з короткочасним досягненням відміток початкового затоплення заплав та понижених прирічкових територій (І рівень небезпеки – жовтий).

Про це попереджає Український гідрометцентр.

Коливання можливі внаслідок скидів води з Київського водосховища.

Рятувальні служби перебувають на постійному зв’язку з Українським гідрометцентром, що постійно аналізує розвиток гідрометеорологічної ситуації в басейні р. Дніпро, - йдеться в повідомленні. 

Крім того, моніторять рівень води в Русанівській протоці для попередження можливих підтоплень. Дані про рівень води оновлюються щодня на сайті підприємства.

Портал "Коментарі" писав, що працівники комунальних служб здійснили аерацію озера Голубе на Виноградарі з метою поліпшення екологічного стану водойми та запобігання її забрудненню.

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що на поверхні озера Кирилівське в Києві, розташованого на Оболоні, було помічено велику маслянисту пляму, яка стрімко розповсюджувалася по всій водоймі.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися