У Київській області перейменували населені пункти: нові назви

На території Київської області зробили важливе перейменування населених пунктів

На території Київської області було зроблено важливе перейменування населених пунктів. Про це стало відомо з відповідного рішення, ухваленого Верховною Радою України, передають "Коментарі".

У селі Переможець в Броварському районі Київської області мешкає 45 осіб, а у селі Гвардійському на Фастівщині 20 років тому налічувалося 195 осіб. Обидва населені пункти перейменували за рішенням парламенту.

Назву села Гвардійське вигадала радянська влада у жовтні 1989 року, незадовго до проголошення Дня Незалежності України. До цього там було поселення колгоспу "Перемога". Тепер Гвардійське називатиметься селом Козацьким.

А от село Переможець, засноване 1922 року, настільки маленьке, що люди, очевидно, і не знають, звідки походить назва. Проте тепер його перейменують в село Сотницьке.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Махно

30 березня 2024, 21:14

Меняют названия только чужие или захватчики...

Гість сайту

30 березня 2024, 10:36

Абсолютно вірне рішення ! Тим більше в моїй рідній Київщині нема місця для совдеповщини...

Дмитрий

30 березня 2024, 09:58

Вот правильно, именно этим и нужно сейчас заниматься. Ничто так не приближает нашу Перемогу, как переименование населённых пунктов во время войны.

П

30 березня 2024, 07:03

Как лодку назовёте, так и поплывёте. Вам не нравится "победа"?, тогда как же вы добьётесь победы, если сами же ее и отвергаете. Помилуй, Господь, эту безбожную Украину

Ванька

29 березня 2024, 22:17

Я настаящій руській ...как переміновалі??? Ілі не переміновувувалі? Руский расьберьсь.

L

29 березня 2024, 22:12

Если не понравилось чиновникам название Победа, логично было бы переименовать его в Поражение.

Олег

29 березня 2024, 20:05

Цим неробам нема чого робити як тільки перейменовувати.Це ж скільки треба працювати і думати,насамперед,щоб прийняти таке важливе рішення для держави в такі часи.Видно дуже в них душа болить за мешканців цих сіл.Вони ж не виживуть інакше.Молодці депутати,"шана вам і премій побільше"Слава Україні!

Лорд

29 березня 2024, 13:18

Страна победившая нацизм, ставит памятники Бандере, Шухевичу и дивизии СС Галичина.

Лорд

29 березня 2024, 13:17

Очень важное переименование

Изя

29 березня 2024, 12:47

Опять ушлепки из рады, не нашли ничего важнее, чем заняться онанизмом

Наталья

29 березня 2024, 01:11

У Рады серьезнее заботы закончились?

Владислав

28 березня 2024, 22:14

Никита , поплачь блядота

Махно

28 березня 2024, 22:10

Вот так дЭбилоиды страну уже 30 лет гробят!!!!

Никита

28 березня 2024, 21:28

Пидары бандеровские

ufo