Між вокзалом і Троєщиною: в Києві хочуть побудувати 18 станцій метро за п'ять років

У Києві планують зведення 18 нових станцій метрополітену, які з'єднають Троєщину і центральний залізничний вокзал. Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Заступник глави КМДА Микола Поворозник заявив, що після відкриття автомобільного руху на Подільсько-Воскресенському мосту в кінці 2021 року розпочнеться активна фаза робіт з будівництва нової гілки метро на Троєщину. Чиновник заявив, що частина коштів на будівництво є в бюджеті, а іншу частину можуть надати європейські банки у вигляді кредитів.

Також він зазначив, що будівництва даної гілки метро чекають не тільки жителі Троєщини, а й люди, які проживають в Солом'янському районі, в якому є тільки станція метро "Вокзальна". Поворозник сказав, що можна поєднати станцію "Вокзальна" з "Лук'янівській", а "Лук'янівську" зі станцією "Тараса Шевченка", то це дозволить зробити ще одну можливість пересадки.

Чиновник підкреслив, що на будівництво нових 18 станцій метро потрібно 2,3 мільярда доларів, а побудувати їх можна за п'ять років активного зведення.

Нагадаємо, що голова столиці Віталій Кличко заявив, що звільнить свого профільного заступника з питань транспорту Олександра Густелева, якщо до кінця року не буде відкрито автомобільне сполучення на Подільсько-Воскресенському мосту.

За його словами, якщо Подільсько-Воскресенський міст не буде введений в експлуатацію вчасно, як це було обіцяно, то людина, яка несе на собі відповідальність, буде звільнений.

Він зазначив, що говорив про це зі своїм профільним заступником Олександром Густелевим, і заявив, що людина повинна контролювати процеси, щоб потім не виявлялися причини, чому щось не можна зробити вчасно. Кличко сказав, що якщо бруківці перехід не буде зданий і автосполучення не заміните його новим в експлуатацію, то будуть відповідні кадрові висновки.

Раніше "Коментарі" повідомляли про будівництво нової траси Київ-Кишинів.

Читайте також про закриття київського фунікулера до кінця літа.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Владимир

17 серпня 2021, 08:39

В Киеве планируют возведение 18 новых станций метрополитена, это будет в первые 50 лет 21 века или чуть позже?

Владимир

17 серпня 2021, 08:38

В Киеве планируют возведение 18 новых станций метрополитена, не указана дата, это будет в первом пятидесятилетии 21 века или чуть позже?

Юрий

17 серпня 2021, 07:52

Мы столько наобещали , а Вам всё мало ....

Людмила

17 серпня 2021, 07:39

Гомерический смех под бурные аплодисменты! Сказочники!

Ватник

17 серпня 2021, 06:50

Киев превратили в мусорку, какое метро с таким мером

Вова

17 серпня 2021, 00:19

Мразь этот Кличко, что этому биомусору мешало этот мост построить с 2014 по 2019? Тут вдруг денеги в бюджете появились? Тварь! Ответственность за полную разруху Киева, лично несут одноклеточные существа, которые за этот позор голосовали. Это не киевляни, это отбросы общества с западенщины, которые потоком хлынули после 2014 года в Киев! Источник: https://kyiv.comments.ua/news/society/developments/3250-mezhdu-vokzalom-i-troeschinoy-v-kieve-hotyat-postroit-18-stanciy-metro-za-pyat-let.html © Comments.ua

Ventell

16 серпня 2021, 22:20

Мост в двадцатом не построил, остальное сказки (глупые)

Лариса

16 серпня 2021, 21:49

З початку завершіть дві станції на Виноградар. Вже 2й рік закінчується, а ні однієї станції не здали. А тут аж 18 станційза 5 років. Самі то вірите в те, що брешете?

Толя

16 серпня 2021, 20:35

Ха ха

Максим

16 серпня 2021, 19:40

Господи 5 лет можно новый Киев построить Москва 15 станций метро за год делает а Украина 5 лет на 18 станций вы чего?)

Владимир

16 серпня 2021, 19:24

А так строят не воры а хозяйственники Дубая : Метрополитен открылся 9 сентября 2009 года в 9 часов 9 минут и 9 секунд, Красной линией с десятью станциями: Рашидия, Терминал 3 Аэропорта, Дейра Сити Центр, Аль Ригга, Юнион, Бурджуман, Аль-Джафилия, Финансовый центр, Молл Эмиратов, Бухта и Башни «Нахиль». 4 января 2010 года в связи с открытием самого высокого здания в мире — Бурдж-Халифа, открылась и одноименная станция возле него (между Финансовым центром и Моллом Эмиратов). 30 апреля 2010 года — открыты ещё семь станций Красной линии — Эмирейтс, Терминал 1 Аэропорта, Аль Карама, Башни Эмиратов, Дубайский Интернет-Сити, Дубай Марина и Ибн Баттута. Ещё три станции открыты 15 мая 2010 года. 15 октября 2010 года открылись ещё 5 станций первой линии.

Владислав

16 серпня 2021, 17:37

А вместо этого 18 лет строят 5 станций

Владимир

16 серпня 2021, 17:36

Декларировать - это не значит построить! Пока не построено ни одной. Вот когда построите, тогда и говорите!

Люба

16 серпня 2021, 16:16

Каждый мер Киева перед выборами обещает метро на Троещину, самый большой район Киева по населению.Прошли выборы и благополучно все обещания забыты.Маршрутки,забитые в часы пик-получите и распишитесь жители Троещина .Стыдно,пан Кличко!

Віктор

16 серпня 2021, 14:40

Ох вже ці труднощі автопрекладу. "бруківці перехід не буде зданий і автосполучення не заміните його новим в експлуатацію"

Максим

16 серпня 2021, 12:45

Давно пора

Виталий

16 серпня 2021, 11:58

Я на виноградарь вообще не строил . Их так не кормили байками как на троещену обещали

Алла

16 серпня 2021, 11:27

Було б добре хоч одну зараз зробити від одеської площі в сторону Чабанів, поменьшало пробок точно, район дуже застроїли.

Киевлянин

16 серпня 2021, 11:23

Эту байку я с начала нулевых слышу

Марина

16 серпня 2021, 11:00

Міст точно будують. Давно будують. Кияни будуть втішені, звісно, звільненням .

Дина

16 серпня 2021, 10:30

Надоели уже эти сказочник. Лучше бы молчали

Андрей

16 серпня 2021, 10:30

На Виноградарь уже несколько лет токутся на одной...

Троещина

16 серпня 2021, 10:06

Свежо придание,да верится с трудом......

Кирилл

16 серпня 2021, 10:03

Вы на виноградарь за 7 лет хоть достройте

Александр

16 серпня 2021, 09:58

Это даже не смешно За 7 лет не построено ничего, от слова «совсем», а за 5 лет 18 станций!!!)))))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися