Кличко призначив нового директора департаменту транспорту

Міський голова столиці Віталій Кличко підписав розпорядження про новий кадровому призначенні в КМДА - мер надав посаду директора департаменту транспортної інфраструктури Руслану Кадібору. Про це стало відомо з відповідного документа на сайті КМДА.

Руслан Кандибор призначений директором департаменту транспортної інфраструктури КМДА з 1 вересня за результатами конкурсу з окладом, який відповідає штатним розкладом. Новий начальник отримав випробувальний термін на два місяці. Раніше Руслан Кандибор очолював Службу автомобільних доріг у Львівській області.

Нагадаємо, що раніше Віталій Кличко підписав документи про нові кадрові призначення в Київській міській державній адміністрації (КМДА). Про це стало відомо з відповідних розпоряджень, який опубліковано на сайті КМДА.

Кличко призначив Дмитра Віталійовича Гука на посаду заступника начальника відділу аналітичного забезпечення діяльності заступника міського голови і секретаря Київської міської ради з посадовим окладом в 6600 гривень.

Також мер Києва призначив нового директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської ради, яким став Олег Володимирович Половинка.

Раніше "Коментарі" повідомляли про те, що траса Київ-Одеса більше непридатна для експлуатації.

Читайте також про можливе подорожчання проїзду в київському метро.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися