Кличко відправив у відпустку свого першого заступника Поворозника: причина

Міський голова столиці Віталій Кличко підписав розпорядження про надання відпустки своєму першому заступнику Миколі Поворозник. Про це стало відомо з відповідного документа, який опублікований на сайті Київської міської державної адміністрації.

Судячи з документу, Кличко дав першому заступнику голови КМДА Миколі Поворозник частину щорічної відпустки тривалість 12 календарних днів з 6 по 17 вересня 2021 року. Чиновник також отримав матеріальну допомогу на лікування за 2021 рік у розмірі середньої зарплати. На час відпустки його обов'язки виконуватиме інший заступник Кличко Петро Пантелєєв.

Нагадаємо, що раніше Віталій Кличко підписав документи про нові кадрові призначення в Київській міській державній адміністрації (КМДА). Про це стало відомо з відповідних розпоряджень, який опубліковано на сайті КМДА.

Кличко призначив Дмитра Віталійовича Гука на посаду заступника начальника відділу аналітичного забезпечення діяльності заступника міського голови і секретаря Київської міської ради з посадовим окладом в 6600 гривень.

Також мер Києва призначив нового директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської ради, яким став Олег Володимирович Половинка.

Раніше "Коментарі" повідомляли про те, що траса Київ-Одеса більше непридатна для експлуатації.

Читайте також про можливе подорожчання проїзду в київському метро.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися