У Києві на Лісовому масиві зносять ринок "Юність" (Фото)

У Деснянському районі української столиці почали зносити ринок "Юність", який відкрили в 1971 році. Комунальники демонтують незаконні кіоски. Про це повідомили на Telegram-каналі "Київ без цензури".

Відомо, що кілька днів тому на ринку почали роботи зі знесення незаконних МАФів. Колгоспний ринок відкрили в 1971 році, тоді він називався "Лісовий". Оскільки поруч розташовувалася трамвайна зупинка "Вулиця Юності", з часом і ринок змінив назву. Зараз ринок "Юність" є найбільшим будівельним ринком столиці.

Нагадаємо, що депутати Київської міської ради віддали під забудову легендарний ринок на вулиці Кудряшова, який у народі називають "Залізничний" і "шайба". Ринок є одним з архітектурних символів Солом'янського району столиці, а Київрада прийняла проєкт рішення про передачу в оренду ділянки під ринком, яка передбачає нову забудову ділянки з його подальшим обслуговуванням.

Ринок був побудований в 1973 році за проєктом архітектора Алли Аніщенко, однією з небагатьох жінок-архітекторів епохи київського модернізму. Вона вважала кругову конструкцію ринку оптимальним рішенням для критого торгового закладу. Оригінальна архітектура небагатьох її круглих ринків була збережена і реалізована саме тут, у будівлі шайби, яка в 1990-х роках була біржею, а після її облаштували під супермаркет.

Раніше "Коментарі" повідомляли про те, що траса Київ-Одеса більше непридатна для експлуатації.

Читайте також про можливе подорожчання проїзду в київському метро.

Джерело: https://t.me/now_kyiv/10237


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


алексей

23 вересня 2021, 08:42

не знают что будет на месте рынка отвечаю сынок какого нибудь очередного шмыгаля построит жилой массив за краденные деньги а народ здесь ни причем

Алексей

8 вересня 2021, 10:46

Целенаправленно уничтожают все рынки. Людей - нафиг. Будут эпицентры и Сильпо зарабатывать

Владимир

8 вересня 2021, 08:11

Все проблемы из-за невежества и нежелания понимать глубину вопроса. Рынок - это налоги, пенсии и денежный оборот. Закрывают все, мотивируя благоустройством. Но цель другая, загнать всех в мегомаркеты. Если что то портит фасад города, то не лучше изменить, улучшить чем сносить? Не удивляйтесь, когда мы становимся с каждым годом все бедней!!!

Андрей

7 вересня 2021, 22:57

Какие молодцы. Давно пора снести ту бомжатню

Перемога

7 вересня 2021, 18:26

Землю - иностранцам, Власть - рогулью Фабрики...вообще нахрен снести!

Пётр

7 вересня 2021, 13:19

Вообще то территория рынка где стоят МАФы принадлежит БСП, и руководство сдаёт её в аренду.

Ярослав

7 вересня 2021, 11:47

Люба, а чому б і ні? Прикольно буде. Новий мікрорайончик.

Люба

7 вересня 2021, 10:09

Оставьте в покое рынок Юность.Неужели и там небоскребы втулят.

Максим

7 вересня 2021, 10:03

Алексей, ты можешь мечтать только от том как тебя раком поставят! Дурья твоя голова....

Максим

7 вересня 2021, 10:01

Вован оманський, Пора тебе голову снести дурную, которая набита опилками!)

Максим

7 вересня 2021, 09:58

Василий , Давно пора разогнать так конченых жлобов как ты с Украины в рашу-парашу! Мудила...

Вован оманський

7 вересня 2021, 07:24

Давно пора знести мафи і не тільки на юності, центр Києва трохи почистили, пора братися за райони

Коля

7 вересня 2021, 07:16

Кляча задолбал. Продает все... Угомоните боксера, пса..

Василий

6 вересня 2021, 23:17

Давно пора разогнать этот жлобский рынок.

Независимый эксперт

6 вересня 2021, 19:59

Ребята, ну что вы в самом деле удивляетесь? Застройщики всегда заплатят больше чем мелкие ФОПы. Там где сносили мафы на остановках, сейчас стоят черные ларьки и принадлежат одному хозяину. Всё будет дерибаниться дальше больше, крупная рыба будет жрать мелкую, так что не удивляйтесь.

Серый

6 вересня 2021, 19:35

Может снести "хибары" в Конче Заспе да построеить гигантский рыборазводческий заповедный комплекс для киевского геттограда?

Местный...

6 вересня 2021, 19:14

То есть... С 1971 и по наши дни, рынок был законный, а щас стал вдруг незаконный?

Ната

6 вересня 2021, 17:31

Людей рабочих мест лишают ради очередного человейника. 20 лет было законом, а тут вдруг незаконно стало.

Yuri Yuriy

6 вересня 2021, 17:22

Алексей, когда твою хибару снесут.....?

Алексей

6 вересня 2021, 15:44

Когда за Святошин, житомирскую и Академ возьмутся? Просто мечтаю чтоб снесли бульдозерами эти фавеллы с мусором, алкашами и бродячими собаками!!!

ВОЛАНД

6 вересня 2021, 15:42

Ломать - не строить..

Александр

6 вересня 2021, 13:37

Мдаа уж... Сносят где надо и где ненадо... А потом устраивают базарные беспределы на дорогах!!!

Правда!

6 вересня 2021, 12:43

Правдоруб, ты пробирочний

Правдоруб

6 вересня 2021, 11:32

Конченные все кто сносит рынки!!!

Сергій

6 вересня 2021, 11:18

Тетяна, і не тільки там.

Тетяна

6 вересня 2021, 11:15

Біля метро Іподром натулили мафів і ніхто нібито не бачить.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися