Made in UA. У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку

Станцію показують на виставці військової техніки на Михайлівській площі.

Сьогодні, 17 жовтня, останній день, коли люди в Києві можуть побачити вітчизняну станцію польового супутникового зв’язку. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

Станцію показують на виставці військової техніки на Михайлівській площі.

Ціллю центральної польової станції супутникового зв’язку є забезпечення двостороннього обміну інформацією між абонентами віддалених супутникових станцій та абонентами наземних телекомунікаційних мереж.

 Виробником станції є компанія "Датагруп".

Робоча температура станція витримує від в -30 до +50 °C;

Споживана потужність до 70 кВА;

Частотний діапазон прийому ЦПССЗ 10,95 – 11,7 ГГц.

Подібні станції  сприяють нарощенню технічних можливостей супутникового зв’язку у військах.

Як писали "Коментарі", в КМДА повідомили, що зараз тривають останні приготування дорожньої служби та комунальних транспортних підприємств столиці до зими. Цьогоріч підприємства комунальної корпорації "Київавтодор" підготують 586 одиниць спеціалізованої техніки для роботи взимку.

Як писали "Коментарі", в Києві 13-17 жовтня 2021  року на Михайлівській площі в рамках відзначення Дня захисників та захисниць України  проходила спеціалізована виставка "Цифрове майбутнє армії". Для жителів та гостей столиці буде розгорнуто експозицію сучасних зразків озброєння та військової техніки, які формують обриси армії майбутнього: високоточну зброю, засоби розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизовані комплекси, безпілотні літальні апарати тощо.Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


марко

21 лютого 2022, 13:39

ого!! аж целых 70 квт. где их брать в поле? ядерный реактор таскать за собой?

Авангард такси

2 грудня 2021, 10:59

давно пора свое производить

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися