2022 року розпочнеться будівництво Музею Майдану

За 8 років, що минули з Революції Гідності, у Києві наважилися звести музей, присвячений цій події.

На восьму річницю Революції Гідності від Ольги Сало, заступника директора Музею Майдану, прозвучала інформація про те, що незабаром на місці існуючого Виставкового центру може бути збудований Музей Майдану. Початок будівництва заплановано на наступний 2022 рік.

Олег Кіпер, керівник Київської міської прокуратури, заявив, що мають всі підстави припускати, що бюджет, виділений на зведення меморіалу, який присвятять Революції Гідності, був розкрадений.

За даними, які вдалося знайти, спочатку на будівництво та реконструкцію музею було заплановано 148 000 000 гривень із міського бюджету, а аванс у розмірі 111 000 000 гривень (80% від загальної суми) було виділено одразу після ухвалення рішення.

Планувалося, що будівництво підійде до кінця приблизно у серпні 2019 року, проте на той момент закінчувати було ще нічого, адже будівництво та ремонт так не були ініційовані. Вже 2020 року, у липні, поліцією Києва було розпочато розслідування у цій справі.

Також у центрі Києва було презентовано мальовану історію Майдану.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися