Справжня буря: у Києві очікується найпотужніший снігопад

У столиці 3 грудня очікується найпотужніший снігопад, синоптики дали прогноз

В українській столиці 3 грудня очікується найпотужніший снігопад – місто засипатиме снігом з обіду та протягом усього дня. Синоптики дали чіткий прогноз на завтра. Про це повідомляє видання "Апостроф" із посиланням на дані погодного радару.

Відомо, що 3 грудня у Києві та Київській області очікується потужний снігопад, снігова буря накриє також сусідні міста у центральній частині України. Цього дня в Україну прийде справжня хмарна сніг, сніг почне йти вже з 13:00, а припиниться лише після 19:00. Температура повітря опуститься нижче нуля лише після 16:00. Морозов нічого очікувати й увечері.

Нагадаємо, що метеорологи дали свій прогноз погоди на новорічну ніч та свята – киянам та гостям столиці варто очікувати невеликих морозів до –5 градусів за Цельсієм, а також м'якої зимової погоди. Про це синоптики розповіли в ефірі телеканалу "Україна 24".

За словами синоптика Укргідрометцентру Олександра Хали, у Києві на Новий рік очікується мокрий сніг, проте опадів не буде. Також прогноз озвучила синоптик Вазіра Мартазінова, сказавши, що температура до Нового року буде відносно високою, а з опадів можливий мокрий сніг чи дощ, тож снігу на Новий рік і на наступні свята очікувати не варто.

Раніше "Коментарі" повідомляли, що траса Київ-Одеса непридатна для експлуатації.

Читайте також про можливе подорожчання проїзду у київському метро.



Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Юзер

4 грудня 2021, 06:20

Опять наврали

Александр

3 грудня 2021, 22:57

Мдааа уж... Что-то у синоптиков пошло не так. Снова напугали снегом и пургой а кроме пятничных пробок в Киеве - н и ф и г а !!!

12345

3 грудня 2021, 20:15

Как обычно нае... лово! Какой снегопад? Жест, кому нужен такой прогноз?

Александр

3 грудня 2021, 19:50

Где снег??????

Валера

3 грудня 2021, 19:25

Не то слово какой "мощнейший снегопад", прям аж окна позасыпало. Хоть бы снежинка пролетела

Юрій.

3 грудня 2021, 18:55

Влада бреше, синоптики брешуть, нікому не можна вірити.

Руслан

3 грудня 2021, 17:47

ГНАТЬ В ШЕЮ ЭТОТ МЕТЕОЦЕНТР.А КУЛЬБИДУ-ДУБИНОЙ И БЕЗ ОГЛЯДКИ.БЕСТОЛОЧ

Эдгар

3 грудня 2021, 14:58

Идёт мировой передел сфер влияния ,Украина оказалась по центру , это олигархи и их марионетки президенты осуществляют экономический переход из капиталического строя в рабовладельческий в Украине, не ждите улучшений бегите ради детей в Европу иначе голод,нищета , смерть.

Лёва

3 грудня 2021, 14:52

Лож, пи..жь и провокация...

Михаил

3 грудня 2021, 12:31

Вы зря зарплату получаете . За целый год нифига прогноз не правильный. Смотрю прогноз пишете солнце еду на рыбалку через два часа дождь

Вальдемар

3 грудня 2021, 08:37

Анна, Учебник грамматики тебе бы не помешал.....

Для киевлян, улицы не поменялись , а на говэрлу нас рать...

2 грудня 2021, 19:35

Жора, так у нас все врут, я уже привык и давным давно никому не верю.

Анна

2 грудня 2021, 19:31

Зима, будет очень холодной. Течение гольстрим замедляется из-за глобальных изменений климата, причина в цыкличности, то есть каждые 12000 лет идет глобальные изменения на всех планетах нашей вселенной. Всех людей, каторые хотят розобратся в причинах изменения климата, приглошаю на международную онлайн конференцию" Глобальный кризис. Время правды" 4 декабря 2021, в 17:00. Организована волонтерами из 180 стран. Перевод на 100 языков мира.

Жора

2 грудня 2021, 19:08

Врут нагло эти псевдосиноптики.Ну это не так страшно.Неприятно то что они как "крысы бюджетные"деньги за это получают с наших налогов. А такой "точный" прогноз может на всю зиму любой из нас прогнозировать.От себя могу спрогнозировать.Что в течении зимних месяцев будут холода сменяться оттепелью.А снег то лежать то таять.Дождь то идти то нет.Денег мне за это не надо.

Митя - Погодник

2 грудня 2021, 16:15

Внутри ушей зудеть может попросту к перемене погоды. Если время вашего рождения — зима или осень, то вам стоит ожидать похолодания, а если лето или весна, то наоборот, уши зудят к потеплению.

Максим

2 грудня 2021, 11:18

Бред какой-то, с утра писали что 2 и 3 декабря будет "бабье лето" До 14 градусов тепла. Теперь снегопад. Вы определитесь. Или не о чем писать.

Prohor

2 грудня 2021, 10:13

Штовыврете !!!

Ірина

2 грудня 2021, 09:27

Коли буде виплата і за які роки народження і чи можна отримати, де???

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Поділитися